Fabiański w końcu przerwał milczenie! Bramkarz Reprezentacji mówi o tym, jak jest w…

 

Rezerwowy bramkarz Reprezentacji Polski, Łukasz Fabiański, który na Mundialu w Rosji nie wyszedł jeszcze na boisko do tej pory niewiele mówił, jeśli chodzi o dwie porażki z Senegalem i Kolumbią. Teraz wypowiedział się na temat atmosfery panującej w zespole:

 

„Każdy z nas liczył na całkiem inna atmosferę, niestety nie jest ona najlepsza. Jesteśmy świadomi, że jest z tym związane duże rozczarowanie. Ale mecz z Japonią to kolejna szansa, żeby sprawić choć odrobinę radości, żeby mieć jakieś pozytywne wspomnienia z tego mundialu. Trzeba podejść do niego profesjonalnie. Ten mundial cały czas trwa i na wszystkie przemyślenia przyjdzie czas po zakończeniu naszej gry” – powiedział Fabiański.

 

Fabiański nie ma wątpliwości, że spotkanie z Japończykami będzie bardzo trudne, ale drużna powalczy o jak najlepszy wynik, by jeszcze z tych Mistrzostw wrócić z twarzą.

Mecz Japonia – Polska już w czwartek o godz. 16.00 na stadionie w Wołgogradzie. Miejmy nadzieję, że Fabian dostanie swoją szansę i to jego zobaczymy w ostatnim spotkaniu, a nie tego nieszczęsnego Wojciecha.

Instagram