KRZYWA FAZA DOMATORA! PAPA SMERF WYSŁAŁ POMOC!

No popatrzcie drogie dzieci, jak to mefedron prowadzi do samozaorania

Do ciekawego zdarzenia doszło w Ełku, warmińsko-mazurskie, gdzie pewien 34-latek postanowił się zrelaksować w zaciszu domowym i w tym celu uraczył się mefedronem.

Nie wiemy jakie miał plany i czy czekał na wizytę gości, w każdym razie, po przyjęciu „mefki” domator zaczął się awanturować i „niepokoić” swoim zachowaniem pozostałych domowników.

Był wyraźnie pobudzony i ewidentnie miał krzywą jazdę!

Troskliwa rodzinka widząc, że coś jest nie tak postanowiła zaprosić do domu policjantów.

„Smerfy” ochoczo przybyły na pomoc fanowi mefedronu i przerwali jego krzywą fazę znajdując na biurku 2 torebki strunowe z białą zawartością.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli kolejne torebki z narkotykami. W sumie policjanci zabezpieczyli 29 torebek z białym proszkiem. Przeprowadzone testerem wstępne badania wskazują, że zabezpieczone substancje to mefedron. Narkotyki zostaną przekazane do szczegółowej analizy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają również skąd mężczyzna miał narkotyki.

Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Krzywa faza i wstyd przed rodziną gratis.