Niech to będzie przestroga dla każdego! Ten mężczyzna nie wybaczy sobie tego, co zrobił do końca życia.

 

 

Zostawił dwoje 5-miesięczych dzieci w nagrzanym aucie. Kiedy wrócił jedno nie żyło, drugie było w tragicznym stanie. Do dramatu doszło w Chesterfield w USA. Policja twierdzi, że działanie mężczyzny nie było celowe.

 

Jak podaje FOX News, ojciec dzieci odwoził do pracy ich matkę. Kiedy wrócił do domu zapomniał, że jego syn i córka są w pojeździe.

 

„Jego żona zadzwoniła do mnie o 2 po południu, by przyjechał i zabrał ją z pracy. Wtedy wszystko się zaczęło „– relacjonował sąsiad rodziny.

 

„Jedno dziecko znaleziono martwe. Drugie przewieziono do szpitala w stanie krytycznym, ale nie udało się go uratować.To nie było zamierzone. Wierzymy, że to był naprawdę wypadek” – powiedział Frank Carpenter z policji w Chesterfield.

 

Okoliczni mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

 

„To okropne co się wydarzyło. Nie wiem nawet, jak im pomóc w ich bólu. Z pewnością nie było to celowe zaniedbanie, to był straszliwy błąd, którego nigdy nie można będzie naprawić” –mówiła jedna z mieszkanek, a jej wypowiedź cytuje FOX News.

Dochodzenie w tej sprawie cały czas trwa.

Przykład tego mężczyzny pokazuje, jak niewiele trzeba, aby wydarzyła się tragedia. No, bo jak można zapomnieć o własnych dzieciach, siedzących w samochodzie. Niech to będzie przestroga dla każdego rodzica, który choć na moment wychodzi do sklepu i zostawia dzieci w samochodzie, zwłaszcza teraz, kiedy zbliża się lato, a wraz z nim upały.

 

Fox

redakcja