Paweł został zgwałcony i zamordowany na rozkaz swojej byłej dziewczyny! Ujawniamy fakty

galina

Z początku mieszkańcom Międzyrzeca Podlaskiego (woj. lubelskie) wydawało się, że przyczyną makabrycznej śmierci Pawła T. (†32 l.) była nieszczęśliwa miłość. Z czasem na jaw wyszła prawda. Fakty przerażają!

 

 

Mężczyznę zamordowała jego dawna ukochana, której pomogli znajomi bandyci. Śledczy ustalili także, że Galina J. (32 l.) była niegdyś narzeczoną ofiary.

 

– Potem pokłócili się. Paweł przychodził do sklepu, w którym ona pracowała, i głośno domagał się zwrotu jakiegoś długu. Krzyczał na całą ulicę – opowiedziała „Faktowi” pracująca w okolicy kobieta.

 

Czy to właśnie dlatego, że nachodził kobietę, wydał na siebie wyrok śmierci? A może to Galina zdradziła Pawła i okradła go z gotówki i postanowiła raz na zawsze uciszyć? Śledczy wciąż próbują ustalić jaka jest prawda.

 

W ostatni piątek koleżanka Galiny namówiła 32-latka żeby wyszedł na chwilę ze swojego domu. Kiedy to zrobił, natychmiast został obezwładniony przez barczystego bandytę i wrzucony do bagażnika samochodu. Galina także była obecna. Bandyci wywieźli go kilkanaście kilometrów od Międzyrzeca. Na leśnej polance torturowali Pawła, następnie zgwałcili i zamordowali.

 

Jego zmasakrowane, roznegliżowane ciało znaleźli w niedzielę przypadkowi spacerowicze. Policja szybko dopadła zezwierzęconych bandytów. Oprócz Galiny i jej koleżanki za kraty trafił też Michał W. (25 l.).

 

Źródło: fakt.pl