Polki oferują im najbardziej wyuzdany s*x! Przyjeżdżają do Polski, aby kochać się bez zobowiązań.

 

My wyjeżdżamy w poszukiwaniu wrażeń za granicę. Obcokrajowcy z zamiarem przeżycia erotycznej przygody, przyjeżdżają do naszego kraju.

Szwedzi, Niemcy i Holendrzy szukają krótkiego romansu w Polsce. W które regiony udają się najchętniej?

Mazowsze to region, w którym na obcokrajowców czeka wyrafinowany seks, bez zahamowań. Tutejszym kochankom nieobce są praktyki wysublimowanego seksu oralnego, rodem z Kamasutry, a chętni do spróbowania seksu analnego też pozostaną usatysfakcjonowani. Nic więc dziwnego, że obcokrajowcy chętnie tu zaglądają.

Na lubiących fantazję i nie stroniących od zabawek erotycznych, czekają kochankowie w woj. zachodniopomorskim, którzy śmiało wykorzystują wszystko, co jest pod ręką, nie mając oporów, żeby z partnerem oglądać filmy o zabarwieniu mocno erotycznym i wprowadzać do swojej ars amandi niektóre z obejrzanych tam scenek.

A co z romantyzmem?

Jeśli obcokrajowcom na romantyzmie zależy, w jego poszukiwaniu mogą udać się do kujawsko-pomorskiego. Tutaj na równi z samym seksem ważna jest cała jego otoczka – miejsce, jego aranżacja, a także to, co po seksie. Spacer przy świetle księżyca, wspólne czytanie, słuchanie muzyki czy…oglądanie spektaklu baletowego. A dopiero potem seks, niespieszny, ale orgazmiczny.

W innych regionach naszego kraju, zapewne również można przeżyć fantazyjną, niezobowiązującą do niczego seks przygodę. Ważne jednak, aby w chwilach uniesień nie zapomnieć o tak ważnym zabezpieczeniu, które uchroni przed chorobami, przenoszonymi drogą płciową.

pixabay