Porwali 15-latkę, sterroryzowali, wywieźli do lasu i zgwałcili!

Dwaj zboczeńcy posługując się paralizatorem, obezwładnili a następnie wywieźli do lasu i brutalnie zgwałcili 15-letnią uczennicę. Bandyci usłyszeli zarzuty. Sprawa odbiła się echem w całej wsi!

 

Horror miał miejsce w marcu br. 15-letnia uczennica gimnazjum w Jabłonce Kościelnej wracała właśnie po lekcjach do domu. Niespodziewanie zatrzymał się przy niej samochód, z którego wyskoczyło dwóch zwyrodnialców – Piotr K. i Jakub G. Mężczyźni obezwładnili nastolatkę paralizatorem i zaciągnęli do samochodu. Następnie wywieźli ofiarę do lasu i tam zgwałcili.

Jeden z mieszkańców Jabłonki Kościelnej był świadkiem porwania i natychmiast zadzwonił po policję. Przestępców szukały policyjne patrole oraz zszokowani mieszkańcy wsi. Na drodze gwałcicieli stanął także myśliwy, który oddał kilkanaście strzałów w stronę ich samochodu.Na widok ścigającego ich radiowozu zboczeńcy stracili panowanie nad autem i rozbili pojazd na drzewie. Zostali aresztowani na dziewięć miesięcy.

 

Bandyci stanęli przed sądem i usłyszeli już zarzuty. – Obaj usłyszeli zarzuty zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia – informuje Maria Kudyba z łomżyńskiej prokuratury. Grozi im za to 15 lat więzienia.

 

Źródło:  radiozet.pl