Przegięli? Brytyjczycy coraz częściej kręcą nosem. Naprawdę nie dało się taniej?

„Na ten dzień czekał cały świat”, „Takiego ślubu jeszcze nie było”, „Piękna para” to tylko niektóre z tytułów zamieszczonych w mediach. Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego przyciągnął tłumy. Wszyscy podziwiali „młodą parę”. Na szczęście już po całym show, które kosztowało fortunę.

Ślub Harry’ego i Meghan pochłonął 32 mln funtów. Sama sukienka, którą miała na sobie panna młoda kosztowała 200 tys. funtów. Pytanie, czy nie dało się taniej? Najwyraźniej nie. Harry lubi przepych, więc swój stan kawalerski musiał pożegnać z wielką pompą.

Oby tylko nowożeńcy, szybko się nie rozwiedli, w rodzinie królewskiej bywa różnie, a Harry swego czasu zmieniał narzeczone, jak rękawiczki, żeby tylko nie zmieniał żon. Budżet Wielkiej Brytanii może tego nie wytrzymać, wszak pamiętajmy, że rodzinę królewską utrzymują Brytyjczycy, którzy ostatnią coraz częściej kręcą z tego powodu nosem.

 

I jeszcze jedno. CAŁY ŚWIAT CZEKAŁ NA TEN DZIEŃ. Czyżby? Idę o zakład, że głodujący i umierający na ten dzień nie czekali. Założę się, że są tacy ludzie, którzy nawet nie mają zielonego pojęcia, kim są Meghan i Harry.

 

 

 

zdjęcie screen

redakcja