Ten szczegół internauci wychwycili od razu! Tuskówna oberwała po całości.

 

 

Tuskówna oberwała za promowanie śmieci.

Kasia Tusk jest jedną z wielu polskich celebrytek, którym dochód przynosi prowadzenie bloga modowego i reklama firm, z którymi ma podpisane kontrakty. Córunia Donalda zgromadziła ogromną szerzę fanów, wiernie obserwujących jej stronę i nie szczędzących zarówno pochwał, jak i negacji.

Ostatnio Katarzynie dostało się i to mocno, za sprawą zamieszczonego na Instagramie zdjęcia, które wywołało niesamowitą burzę. Niby nic a jednak, złośliwi internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Na zdjęciu opatrzonym podpisem „Gdy twój pies pozuje lepiej niż ty i zaczynasz się bać, że zażąda podwyżki”, wbrew pozorom uwagę przyciągnął nie pies, a plastikowy kubek z napojem.

I lawina krytyki się zaczęła.

 

„Czy mogę zasugerować, żebyś nie promowała jednorazowego plastiku w swoich sesjach? Ciągle pojawia się letni napój w kubku, który ląduje w koszu albo kawa w kubku jednorazowym. Masz dużą siłę przebicia, a plastik jest zakałą środowiska!” – napisała jedna z internautek.

 

„Racja, promowanie śmieci teraz już staje się mało modne”, „Fakt! Plastik jest passe! Jest tyle pięknych kubków wielorazowych, że aż wstyd pokazywać się z jednorazówką”, „A może tak kubek wielorazowy zamiast trującego plastiku?”, „To strasznie smutne, że promujesz generowanie śmieci”, „Może rozważyłabyś zaprzestanie pokazywania się z jednorazowymi kubkami?” – pisali.

 

Tuskówna postanowiła nie dać się sprowokować i załatwiła sprawę dyplomatycznie.

 

„Dziewczyny, a znacie jakieś wielorazowe kubki, które są wykonane z plastiku niezawierającego bisfenolu A? Bo szukam i szukam i niestety nie znalazłam takiego, który nie truje. Potrzebuję takiego, który nadaje się zarówno do zimnego i ciepłego. I gdzieś czytałam właśnie, że stalowe wcale nie są takie dobre. Może faktycznie porcelanowe...” – zaczęła rozważać blogerka.

 

Jej wyważona odpowiedź okazała się strzałem w dziesiątkę, bo zamiast kolejnych hejtów, czytelniczki zaczęły doradzać, jaki kubek najlepiej wybrać.

 

Myślicie, że taka znana blogerka jak Katarzyna Tusk, rozeznana w świecie najnowszych trendów nie ma zielonego pojęcia, które kubki szkodzą, a które nie.