To działo się w szatni po przegranej! Loew: „W szatni nie byliśmy w stanie…”.

Wczoraj w Kazaniu wszyscy fani futbolu byli świadkami sensacji. Reprezentacja Niemiec przegrała mecz 2:0 z Koreą Północną. Piłkarze dwoili się i troili, ale tak naprawdę nic nie szło po ich myśli. Swojego rozgoryczenia nie krył również selekcjoner Joachim Loew, który zdradził co działo się w szatni po tej porażce.

 

„Biorę na siebie odpowiedzialność za ten wynik. W szatni nie byliśmy w stanie wykrztusić nawet słowa – skomentował na szybko popularny „Jogi”.

Cała drużyna była po prostu w szoku.

 

„Ciężko wytłumaczyć tą porażkę. W pełni zasłużyliśmy na odpadnięcie już po fazie grupowej. Zabrakło nam absolutnie wszystkiego – pewności siebie, dynamiki oraz pomysłu na grę” – mówił Loew.

 

 

58-letni szkoleniowiec prowadzi drużynę narodową Niemiec od 12 lat. Z zagranych 165 meczy zwyciężył 109 razy, 29 razy remisował, a 27 razy schodził z boiska pokonany. Pomimo przedłużenia kontraktu do 2022 roku, jeszcze bezpośrednio przed Mundialem w Rosji, Joachim Loew nie jest pewny swojego losu.

 

„Nie jestem w tej chwili w stanie odpowiedzieć, czy na pewno odejdę. Za kilka godzin początkowe emocje nieco opadną i dopiero wówczas przyjdzie czas na racjonalne decyzje”-zakończył.

 

Instagram