Ukraiński kurier okradał Polaków z paczek. Złodziej-banderowiec buchnął wiele przesyłek!

ukrainiec

Zaledwie pięć lat więzienia grozi 22-letniemu Ukraińcowi, pracownikowi firmy kurierskiej, który jest podejrzany o kradzież przesyłek. Mężczyzna ukradł kilkadziesiąt paczek, które zawierały kosmetyki, biżuterię i telefony. Ukrainiec myślał, że ujdzie mu to na sucho, ale srodze się pomylił.

 

Policjanci z Piaseczna skutecznie zidentyfikowali złodzieja w jednym z punktów kurierskich, z którego notorycznie rabowane były paczki. – Kierunek podjęty przez policjantów okazał się właściwy. Tuż przed przybyciem funkcjonariuszy doszło tu do kolejnej kradzieży. Tym razem z jednej z paczek skradziono zegarek – mówią policjanci.

 

Na miejscu funkcjonariusze aresztowali 22-letniego Ukraińca. – Mężczyzna miał na ręku skradziony zegarek, a podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni ujawnili kolejne przedmioty pochodzące z okradzionych paczek – informuje rzecznik policji z Piaseczna. Ukrainiec ukradł aż 69 paczek.

 

Złodzieja aresztowano na trzy miesiące. Grozi mu pięć lat pozbawienia wolności. Ukrainiec myślał, że w Polsce będzie mógł dokazywać i kraść tak jak w swojej ojczyźnie, jednak srodze się pomylił. W Polsce panuje ład i porządek i nie ma tu miejsca na złodziejskie praktyki rodem z pewnego państwa na wschodzie.

 

Źródło: policja.pl