W mediach HUCZY! Te doniesienia brzmią nieprawdopodobnie. Kate w…

W kwietniu na świat przyszło kolejne, już trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama, książę Louis. Chłopiec, podobnie jak jego rodzeństwo, George i Charlotte urodził się w szpitalu św. Marii w Londynie.

Dumni rodzice tradycyjnie pozowali z noworodkiem na schodach placówki.

Nowy członek rodziny królewskiej niemal całkowicie pochłania księżną, bo ta zrezygnowała z wielu obowiązków i np. nie towarzyszy mężowi w podróży dyplomatycznej na Bliski Wschód. I to mimo że bardzo tego pragnęła.

Mimo ograniczeń i rzadkiego pokazywania się publicznie, do mediów zagranicznych przedostała się kolejna informacja, która wywołała burzę. Jak przekonuje „Life&Style Weekly”, Kate jest… w czwartej ciąży!

 

„Kate pokazuje wszelkie oznaki ciąży, zresztą ona i William zawsze powtarzali, że chcą mieć czworo dzieci. Właściwie, to William myśli nawet o pięciorgu, ale dla Kate czworo jest wystarczająco” – opowiada źródło magazynu.

 

Ponoć księżna i książę Cambridge marzą, by tym razem urodziła się im druga córka. Kate miała poprosić Williama, aby ze względu na jej kolejną ciążę ograniczył królewskie obowiązki.

Te doniesienia brzmią tak nieprawdopodobnie, że nieco trudno w nie uwierzyć.

Czyżby Kate zajmowała się tylko rodzeniem dzieci?

Instagram