ZDRADA PAŃSTWA POLSKIEGO PRZEZ ŚP LECHA KACZYŃSKIEGO (WIDEO) ZŁOŻYŁ HOŁD ŻYDOM! PO OBEJRZENIU ZROZUMIECIE, DLACZEGO TERAZ TAK NAMI POMIATAJĄ!

Spór na linii Polska-Izrael zdaje się narastać, i to mimo „wysiłków” naszego rządu do załagodzenia sytuacji związanej z reakcją, na podpisanie przez prezydenta Dudę ustawy o IPN.

Wielu naszych rodaków zastanawia się usilnie, dlaczego Izrael tak nam nie odpuszcza i pozwala sobie na strofowanie polskich władz, w kwestii prawa stanowionego przez nasz, wydawałoby się niepodległy kraj.

Być może światło na powód takiej hardości Izraela względem nas rzuci owe krótkie, ale jakże dobitne nagranie, ukazujące naszego śp. Lecha Kaczyńskiego, który na spotkaniu zamkniętym z żydowskimi politykami, dziennikarzami oraz żydowskimi intelektualistami pochodzenia polskiego wygłosił …wstrząsające dla nas, Polaków przemówienie. Odpalcie filmik, a zostaniecie ciężko znokautowani! Kaczyński de facto przyznał, że nasz kraj zawsze będzie stał na straży interesów Izraela!!! Przykro cytować zmarłego prezydenta, dość powiedzieć, że mówi skandaliczne z perspektywy Polaków rzeczy! Odpalcie, to tylko 2 minuty!

Odpowiedzcie sobie sami, czy to jest zdrada interesów narodowych państwa polskiego…