fbpx
poniedziałek, 2 października, 2023
Strona głównaWojnaChodakowska na Ukrainę przekaże TYSIĄCE! Hojny gest trenerki?

Chodakowska na Ukrainę przekaże TYSIĄCE! Hojny gest trenerki?

-

Ewa Chodakowska to jedna z najbogatszych polek. Jej majątek szacuje się na 200 milionów złotych.

Trenerka nie tylko prowadzi kilka firm, ale też jest właścicielką nieruchomości w Polsce oraz w Grecji. Niedawno Ewa Chodakowska chwaliła się, że razem z mężem kupiła hotel.

 

Trenerka urodziła się 24 lutego 1982 roku, więc właśnie skończyła 40 lat. Tymczasem zamiast odczuwania radości, Chodakowska była załamana informacjami o inwazji Rosji na Ukrainę.

 

Po chwilowym załamaniu postanowiła jednak działać i Ewa Chodakowska postanowiła aktywnie włączyć się w pomoc Ukrainie. Hojną dłonią przekaże wsparcie dla potrzebujących.

 

https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

 

Prowadząca klika firm i marek trenerka postanowiła podzielić się swoimi produktami:

 

przekazujemy tam [za pośrednictwem fundacji Dobra Fabryka – przyp. red.] tysiące batonów BeRAW, batonów i musów BeRAW kids dla dzieci oraz tysiace musli Purella.

 

Tez jutro, prezes BE RAW i Purella, jedzie na przejście graniczne do Medyki, z samochodem pełnym produktów dla osób czekajacych w kolejkach – zabieramy stamtąd kobietę z dziećmi i zapewniamy jej hotel w Warszawie.

 

Odpowiadamy tez na kilka prywatnych zbiorek i przekazujemy w przyszłym tygodniu tysiące batonów, które mają trafić na Ukrainę, razem ze zbieranymi przez te prywatne osoby lekami, ubraniami, potrzebnymi rzeczami.

 

Ukraińcy dostaną też od trenerki, kosmetyki jej firmy oraz posiłki z cateringu dietetycznego:

 

➡️ Razem z moimi @bebiocosmetics, wysłaliśmy w piątek tysiąc kosmetyków do Lwowa – poszedł pierwszy transport.
Wspieramy tez prywatne zbiórki, które pędzą do punktów przygranicznych.

 

➡️ Razem z @bediet_catering przygotowujemy transport 20 000 ciepłych posiłków.. i czekamy na 5 osób – z rodzin naszych pracowników, którym zapewnimy zakwaterowanie..

 

Fani Ewy byli pełni podziwu i wdzięczności dla jej gestu. Odzywały się także osoby pochodzące lub nadal mieszkające na Ukrainie i dziękowały za wsparcie trenerki.

 

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również