fbpx
Strona głównaPlotkiZnamy płeć drugiego dziecka Lary Gessler!

Znamy płeć drugiego dziecka Lary Gessler!

-

Lara Gessler niedługo, po raz drugi zostanie mamą. Na Instagramie zdradziła, czy będzie to synek czy córeczka.

Lara Gessler wraz z mężem (Piotr Szeląg), po raz pierwszy przywitali na świecie swoje dziecko w październiku 2020 roku. Zostali wtedy rodzicami malutkiej Neny. Zachwyty nad dziewczynką nie schodzą z ust babci, Magdy Gessler. Celebrytka nieustannie zachwyca się swoją wnuczką i córką w roli matki.

Instagram/ Lara Gessler

Druga ciąża

Jakiś czas temu, Lara wraz z Piotrem obwieścili światu, ze spodziewają się drugiego dziecka. Zrobili to w nietuzinkowy sposób. Odtworzyli fotkę z obwieszczenia o pierwszej ciąży, tym razem, w formie filmiku. Zachowali przy tym najważniejsze szczegóły. Wiejski domek jako tło, bosa Lara w niebieskiej sukience z zaokrąglonym brzuszkiem i związanych luźno włosach. Oczywiście, wszystko to opublikowali na Instagramie gdzie obserwatorzy mogli współdzielić ich radość.

Instagram/ Lara Gessler

Płeć dziecka

Kobieta nie stroni od brzuszkowych zdjęć na swoich mediach społecznościowych. Ma nawet za sobą obecność na medialnym evencie, w ciążowej kreacji, gdzie niewątpliwie zrobiła furorę swoją stylizacją.

Instagram/ Lara Gessler

Od czasu kiedy ciąża nie była już sekretem, celebrytka nieustannie dostaje pytania od fanów, o płeć jej drugiego dziecka. Kobieta nie chciała od razu zdradzać tego sekretu. Z początku poinformowała tylko, że zna już płeć i powolutku szykują dla dzidziusia pokoik, jednak jeszcze tę informację zachowają da siebie. Po jakimś czasie Lara w końcu złamała zmowę milczenia i odkryła tajemnicę płci dziecka – to chłopiec!

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna

– napisała Lara przy rodzinnej fotografii.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów i gratulacji napływających od fanów.

Instagram/ Lara Gessler

Jak myślicie, jakie imię szykują dla chłopca rodzice? Będzie równie zaskakujące co imię ich córeczki?

Instagram/ Lara Gessler

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Lara Gessler)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również