fbpx
Strona głównaPlotkiMarcela Leszczak i Misiek Koterski chodzą na terapię dla par!

Marcela Leszczak i Misiek Koterski chodzą na terapię dla par!

-

Marcela Leszczak i Michał Koterski wrócili do siebie po tym, jak na kilka miesięcy Misiek związał się z koleżanką z branży. Marcela nie ukrywa, że nadal zmagają się z problemami, a ich drogi często się rozchodzą.

Marcelina Leszczak przez dłuższy czas nie wiedziała, czy tak naprawdę chcę być z Miśkiem Koterskim, czy raczej nie. Celebrytka nie pozostawiała na ojcu swego dziecka suchej nitki, po tym jak ten związał się z Dagmarą Bryzek. Finalistka ”Top Model” przestrzegała nawet swoją następczynię, aby szybko uciekała od Miśka, póki jeszcze może.

Instagram/ Misiek Koterski

Zaraz po rozpadzie związku Miśka z Dagmarą, Marcela wróciła do aktora. Niedługo po ponownym zejściu się pary, nastały drugie zaręczyny, które Marcela przyjęła. Niedawno celebrytka wyznała, że do tej pory zdarza się im rozmawiać o związku z Bryzek, jednak jest to w formie żartu.

Obecnie narzeczeni znowu obnoszą się swoją miłością. Ich social media zalewają zdjęcia  z romantycznych wypadów, zdjęć ze ścianek, czy wakacji. Na ostatnim evencie, gdzie można było oglądać zakochanych razem, Marcela wyznała w rozmowie z ”Jastrząb Post”, że od jakiegoś czasu korzystają z pomocy terapeuty dla par.

Swój do swego ciągnie to na pewno. Ale teraz nie mówimy o tym dużo, jak najmniej wrzucamy do social mediów. Po prostu pracujemy nad tym. Nie ukrywam, że chodzimy na terapię dla par, bo w tych czasach i w środowisku, w jakim żyjemy, i z racji zawodu, jaki Michał wykonuje, nasze drogi bardzo często się rozchodzą, bo Michała dużo nie ma w domu. Jest ktoś, kto nam pomaga przegadywać różne tematy i bardzo postawiliśmy oboje na ten związek.

– zdradziła celebrytka.

Później Marcela postanowiła zdementować plotki i wyznała, że ona, Misiek i ich syn Fryderyk zamieszkują w jednym domu.

Mamy dwa domy i mieszkamy razem.

– zapewniała kobieta.

Sądzicie, że terapia uchroni ich przed kolejny rozstaniem?

Instagram/ Misiek Koterski
Instagram/ Misiek Koterski
Instagram/ Misiek Koterski

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Misiek Koterski)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również