fbpx
Strona głównaArchiwum4,5 mln zł dla Ministerstwa Zdrowia na walkę z koronawirusem od Żabka...

4,5 mln zł dla Ministerstwa Zdrowia na walkę z koronawirusem od Żabka Polska

-

Sieć sklepów Żabka czynnie włącza się w walkę z zagrożenie epidemiologicznym, jakie może wywołać w Polsce koronawirus. Przedstawiciele firmy wystosowali specjalne pismo, w którym złożyli podziękowania swoim franczyzobiorcom, pracownikom sklepów i centrów logistycznych za ich pracę w obecnych, pełnych wyzwań warunkach.

"Niezależnie od zmian, które wdrażamy dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów i pracowników, to dzięki Waszemu zaangażowaniu Polacy mają niezakłóconą możliwość dokonywania codziennych zakupów. Cieszymy się, że cała branża handlowa tak solidarnie i odpowiedzialnie podeszła do sytuacji i dba o bezpieczeństwo osób pracujących w sklepach oraz klientów. Sieci handlowe, na co dzień konkurujące ze sobą, stanęły wspólnie wobec zagrożenia spowodowanego koronawirusem. Jesteśmy wdzięczni wszystkim Koleżankom i Kolegom z innych firm za działania w duchu wzajemnego wspierania się" – piszą przedstawiciele Żabki.

Firma poinformowała jednocześnie, że jest gotowa wesprzeć materialnie walkę w przeciwdziałaniu ewentualnym skutkom epidemii spowodowanej koronawirusem. "Wyrażamy najwyższy szacunek dla wszystkich służb i osób zaangażowanych w walkę z zagrożeniem epidemicznym i jego skutkami. W imieniu Żabka Polska deklarujemy natychmiastową pomoc w wysokości 4 500 000 złotych, którą oddajemy w całości do dyspozycji Ministerstwa Zdrowia i wskazanych przez nie instytucji. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie przypominamy, jak ważna jest troska o siebie nawzajem i przestrzeganie zasad higieny. Wybierając się na zakupy, pamiętajmy o myciu i dezynfekcji rąk, wybierajmy płatności bezgotówkowe i zachowujmy bezpieczny dystans od innych. Zaproponujmy starszym sąsiadom, że wybierzemy się za nich do sklepu, a jeśli sami czujemy się źle – zostańmy w domu. Dbajmy także o zdrowie tych, dzięki którym nadal możemy swobodnie robić zakupy. Pozostańmy solidarni w tym trudnym czasie".

Ważny i wyjątkowo pozytywny gest… 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również