fbpx
Strona głównaOpinieDziękujemy ci, o Rządzie!

Dziękujemy ci, o Rządzie!

-

W mądrości swojej oraz czerpiąc z krynicy wiedzy licznych i znakomitych ekspertów, przy doskonałym rozpoznaniu realiów życia społecznego w Polsce oraz charakteru prowadzonej przez nas sezonowej działalności, podjęliście jedynie słuszną decyzję!
Bo ferie nie mogą odbyć się przecież w różnych terminach! Kumulacja przerwy świątecznej niewątpliwie zredukuje zagrożenie epidemiologiczne, stawiając nas jednocześnie w znakomitej sytuacji: wszyscy będą chcieli do nas przyjechać w niemal jednym momencie. Wirus przecież tak kocha tłok. Meldujemy też posłusznie, że jesteśmy do tego doskonale przygotowani. Na te przygotowania daliście nam przecież bardzo dużo czasu, a nasi goście będą mogli liczyć na komfort i bezpieczeństwo pobytu, niskie ceny oraz bezproblemowy zwrot pieniędzy – jeśli komuś zmiana terminu rezerwacji się nie podoba.

W pokorze musimy przyznać też rację stereotypowemu przekonaniu, że jesteśmy tylko pazernymi wielbicielami dudków, a teraz dopływ tychże do nas zostanie wreszcie skutecznie zahamowany! Nasi goście mogą przecież przyjechać w góry latem albo w ogóle nie przyjeżdżać, zamykając siebie i swoje dzieci w domach. Czy tak nie będzie zdrowiej i bezpieczniej?! Przy tym narty i inne sporty zimowe to luksusowa i droga fanaberia, nie zapominajmy o tym ani na chwilę!

W tej sytuacji, wygląda na to, że należy wprowadzić jeszcze lepsze i zapewne jedyne słuszne rozwiązanie, które poskromi pandemię – zakazać ludziom przemieszczania się w sezonie wakacyjno-turystycznym. W ten to oto sposób problem ferii zimowych zostanie ostatecznie rozwiązany.

Ogromne podziękowania! Chcielibyśmy wyrazić je jeszcze na inne sposoby, tak wielka jest nasza wdzięczność.

Przedsiębiorcy z Południa Polski

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również