fbpx
Strona głównaPlotki7 popularnych przesądów, które blokują BOGACTWO!

7 popularnych przesądów, które blokują BOGACTWO!

-

Jesteś przesądny/a? W tym artykule przedstawimy siedem najpopularniejszych przesądów na temat przyciągania i odpychania pieniędzy. Wypróbujesz?

Przesądów na świecie jest bardzo dużo, na temat gotówki również. Z całej gamy licznych wierzeń, wybraliśmy te najciekawsze i najpopularniejsze. Zatem czego lepiej unikać, a co wdrożyć w życie aby stać się bogaczem? Sprawdź!

Źródło/ Pinterest

Paragony

Jeden z przesądów mówi, aby nie trzymać w portfelu paragonów, ponieważ blokują one dostęp pieniędzy. W portfelu powinny się znajdować tylko pieniądze, karty i dokumenty, które używa się codziennie.

Lusterko

W Twoim portfelu powinno znaleźć się miejsce na małe lustereczko. Dlaczego? Ponieważ podwoi ono Twoją gotówkę. Jeśli jednak lusterko będziesz trzymać w pustej portmonetce, wtedy zaś ”podwoi” ono biedę..

Portfel z dziurą

Dziura w portfelu = dziura w budżecie. Twój portfel powinien być w dobrym stanie! Nie powinien być on dziurawy, porwany, zepsuty ani brudny. Jeśli Twój portfel jest w złym stanie, będzie on odpychał pieniądze.

Kolor portfela

Okazuje się, że według przesądów kolor naszego portfela nie jest bez znaczenia. Kobiety powinny wybierać portmonetki w odcieniach zieleni i czerwieni. Mężczyźni natomiast powinni postawić na ciemne odcienie, taki e jak granat i czerń.

Torba na ziemi

Jeśli nie chcesz aby pieniądze od Ciebie ”uciekały” nie kładź torebki, torby czy plecaka na ziemi!

Rozmiar portfela

Okazuje się, że nie tylko schludny wygląd i kolor portfela ma znaczenie. Okazuje się, że według wierzeń portfel powinien mieć odpowiedni rozmiar, aby banknoty nie były pogniecione. Jeśli banknot będzie miał ”wygodnie”, wtedy przyciągnie on inne banknoty.

Zdjęcia

Wielu z nas nosi zdjęcia swoich bliskich w portfelu. Pamiętaj jednak, aby nosić fotografie ludzi, którzy dobrze Ci życzą. Jeśli nosisz zdjęcia ludzi, którzy w Ciebie nie wierzą lub życzą C źle, wtedy natychmiast je wyjmij. To samo dotyczy osób, które naciągnęły, bądź naciągają Cię na duże wydatki.

Wypróbujesz tych 7 sposób?

Źródło/ Pinterest

 

Źródła/ Papilot, Pinterest

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również