fbpx
Strona głównaPlotkiSebastian Fabijański znika z mediów społecznościowych?

Sebastian Fabijański znika z mediów społecznościowych?

-

Na Instagramie Sebastiana Fabijańskiego pojawiło się oświadczenie, że od tej pory aktor nie będzie osobiście prowadził swoich mediów społecznościowych. Sebastian będzie jedynie autoryzować treści, które pojawią się na jego Instagramie.

Sebastian Fabijański dopiero co był na językach całej Polski w związku z aferą w jakiej brał udział. Po wywiadzie dla Pudelka, w którym opowiedział historię ze swojego punktu widzenia, mężczyzna ograniczył aktywność w social mediach. Jednak w trudnych momentach, aktor mógł liczyć na nieocenione wsparcie swoich fanów.

Źródło/ Pinterest

Głośna afera z udziałem Sebastiana Fabijańskiego, Maffashion i Rafalali wpłynęła na życie wszystkich jej uczestników, a w szczególności na rozpad rodziny aktora i blogerki. Julia niedawno przyznała, że ostatni czas był dla niej niezwykle trudny, a Rafalala otrzymała pismo od prawników Maff. Fabijański z kolei stracił duży kontrakt zawodowy.

Fabijański znika z social mediów

Wiele gwiazd komunikuje się z fanami za pomocą profilu na Instagramie. Nie inaczej było z Fabijańskim. Przez wspomnianą aferę, na jego profilu pojawiało się wiele komentarzy- tych pozytywnych i wspierających, jak i negatywnych, które zadawały nie lada cios w stronę aktora. Obecnie na Instagramie Sebastiana pojawiło się oświadczenie, że poprosił on o pomoc w prowadzeniu konta, a on sam będzie jedynie autoryzował treści. W ten sposób mężczyzna chce usunąć się w cień.

Ważne. Profil nie jest już prowadzony przez Sebastiana. Jest przez niego jedynie autoryzowany. Niestety nie ma już możliwości kontaktu z Sebastianem za pośrednictwem tego profilu

– czytamy na InstaStories.

Instagram/ Sebastian Fabijański

W oświadczeniu nie ma podanego konkretnego powodu tejże decyzji. Można jednak łatwo wysnuć wniosek, że ostatnie wydarzenia skłoniły Fabijańskiego do podjęcia tego kroku.

Myślicie, że to dobra decyzja?

Instagram/ Sebastian Fabijański

 

Źródła/ Pudelek ,Pinterest, Instagram (Sebastian Fabijański)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również