fbpx
Strona głównaPlotkiMaffashion na wczasach Grecji... Zobacz z kim spędza wakacje!

Maffashion na wczasach Grecji… Zobacz z kim spędza wakacje!

-

Maffashion, po ostatniej aferze medialnej, w której była jedną z głównych postaci, postanowiła wyjechać na wakacje. Julia obecnie przebywa na greckiej wyspie Santorini i wygląda na to, że nie poleciała tam sama.

Maffashion jest aktywna na Instagramie, jednak zawzięcie omija tematy ostatniej afery – tak jak wspomniała we wpisie w social mediach, nie ma ona zamiaru prać brudów publicznie i wypowiadać się w tej kwestii – jak powiedziała, tak też zrobiła. Kobieta jest jednak aktywna w mediach społecznościowych i relacjonuje swoje codzienne życie. Obecnie na jej Instagramie można oglądać relacje z wypadu do Grecji, gdzie jest z przyjaciółmi i… Mateuszem – rzekomym kochankiem, z którym związała się po rozstaniu z Fabijańskim.

Instagram/ Maffashion

Mimo, że Julia nie lubi uzewnętrzniać swojego życia prywatnego to wydarzenia ostatnich tygodni odbił się szerokim echem. Skandal wywołany po oficjalnym rozstaniu Julki i Fabijańskiego, pociągnął za sobą szereg nowych informacji. Najpierw w sieci pojawiły się zdjęcia aktora z transpłciową celebrytką- Rafalalą. Następnie Sebastian chcąc opowiedzieć swoją wersję zdarzeń, udzielił wywiadu dla portalu Pudelek, co okazało się ”strzałem w kolano”. Aktor przyznał się, że zdradził matkę swojego dziecka. Niedługo później w sieci pojawiły się informacje, że Julia również nie dotrzymała wierności swojemu partnerowi.

Po całym zamieszaniu Sebastian Fabijański zniknął z social mediów. Maffashion postanowiła pójść inną drogą – kobieta regularnie wstawia posty i relacje na Instagramie. Obecnie można zobaczyć kobietę na Santorini, gdzie wybrała się ze znajomymi i wcześniej wspomnianym Mateuszem. Mężczyzna nie pozostaje dłużny i także udostępnia relacje z tego rajskiego pobytu. Myślicie, że dają fanom do zrozumienia, że oficjalnie zostali parą?

Instagram/ Blu3aby
Instagram/ Maffashion

Jak donosi Pudelek, Julia i Mateusz poznali się podczas nagrywania programu Fort Boyard. Ponoć blogerka miała wybierać się do Francji z Fabijańskim, który ostatecznie nie zdecydował się na udział w programie. To właśnie podczas zdjęć do owej produkcji Julia poznała obecną sympatię, a po powrocie do Polski zakończyła związek z ojcem swojego dziecka.

 

 

Źródła/ Obcas, Pudelek, Instagram (Maffashion, Blu3aby)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również