fbpx
Strona głównaPlotkiNatalia Kukulska na zdjęciu ze swoją 17- letnią córką. Podobne?

Natalia Kukulska na zdjęciu ze swoją 17- letnią córką. Podobne?

-

Natalia Kukulska coraz bardziej się rozkręca w mediach społecznościowych i chętnie chwali się swoimi dziećmi. Ostatnio na Instagramie Kukulskiej, pojawiło się zdjęcie ze starszą córką. Fani zachwycili się podobieństwem między matką a córką.

Natalia Kukulska nie ukrywała nigdy swojej rodziny, jednak bardzo skrupulatnie miarkowała dzielenie się swoją prywatnością z fanami. Czasami zdarza jej się na opublikowanie zdjęcia z wakacji, czy fotki sprzed lat. Kukulska także co roku publikuje zdjęcia swoich pociech z okazji ich urodzin.

Instagram/ Natalia Kukulska

Kukulska jest w związku z perkusistą Michałem Dąbrówką. Para jest ze sobą już od ponad 20 lat i nie rozstają się nawet w pracy. Natalia i Michał mają trójkę dzieci 22- letniego Jana, który poszedł drogą rodziców i studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Drugą pociechą pary jest 17- letnia Anna, która imię odziedziczyła po swojej zmarłej tragicznie babci, a ich trzecim dzieckiem jest 5- letnia Laura.

W zeszłym roku na Instagramie Natalii, mogliśmy przeczytać o jej córce Ani:

Mówi o sobie, że ma starą duszę… Słuchając jej refleksji, obserwując jej rozwój i pracę w pogłębianie swojej świadomości – zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe.

Na chwilę obecną Kukulska nie mówi nic o planach na przyszłość starszej córki. Piosenkarka podzieliła się za to z fanami zdjęciem, które było wykonane dla okładki ”Vivy!”. Fani zachwycili się nad urodą obu kobiet, oraz nad ich podobieństwem.

Piękne kobiety;

Dwa pokolenia, a jak siostry;

Klony;

Pani córka jest tak samo piękna jak pani mama

– rozpływali się internauci.

Zgadzacie się z nimi?

Instagram/ Natalia Kukulska

 

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Natalia Kukulska)

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również