fbpx
Strona głównaPlotkiIzabela Trojanowska pokazała zdjęcie sprzed lat! Podobna?

Izabela Trojanowska pokazała zdjęcie sprzed lat! Podobna?

-

W minioną sobotę Izabela Trojanowska postanowiła trochę powspominać. Gwiazda opublikowała zdjęcie sprzed lat, kiedy to była 22- letnią, młodą kobietą. Pod fotką roi się od komentarzy fanów, którzy zachwycają się urodą piosenkarki.

Izabela Trojanowska jest obecnie ikoną polskiej popkultury. Swoją karierę zaczęła w latach 70., ale kobieta do dzisiaj jest aktywna zawodowo i prowadzi swoje social media, gdzie podtrzymuje kontakt z fanami.

Instagram/ Izabela Trojanowska

63- latka jest mamą 31-letniej Roxanne. Córka jednak nie poszła śladami mamy. W jednym z wywiadów Izabela wyznała, że Roxanne nie podoba się brak prywatności związany z pracą w show biznesie.

W latach 80. Izabela wzbudzała kontrowersje swoim wizerunkiem artystycznym. Trojanowska promowała w swoich utworach treści feministyczne, oraz miała wyrazisty image. Nosiła krótko ścięte włosy z postrzępioną grzywką i ubierała się bardzo odważnie jak na ówczesne czasy. Jednak początki jej kariery były zupełnie inne względem wizerunku kobiety. Na swoim Facebooku, Izabela przypomniała fanom, jak wyglądała kiedy stawiała pierwsze kroki w show biznesie. Zdjęcie zachwyciło fanów i pod postem jest masa komentarzy, które komplementują gwiazdę.

Na zdjęciu widać Izabelę w długich, czarnych włosach. Jej nietuzinkowa uroda od razu przykuwa wzrok – kobieta miała na sobie koszulę i delikatny makijaż. Fotografia była okładką jednego z czasopism w 1977 roku,

Facebook/ Izabela Trojanowska

Zdjęcie zachwyciło fanów, którzy w komentarzach komplementują jej 22- letnią urodę. Nie zabrakło także słów nad urodą i klasą Izabeli obecnie.

Prześliczna;

Zawsze piękna;

Do dziś piękna!;

Niesamowite zdjęcie;

Piękna dziewczyna

– piszą rozanieleni fani Trojanowskiej.

Co sądzicie o urodzie Izabeli?

Instagram/ Izabela Trojanowska
Instagram/ Izabela Trojanowska

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Izabela Trojanowska), Facebook (Izabela Trojanowska)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również