fbpx
Strona głównaPlotkiDominika Gwit jest w ciąży!

Dominika Gwit jest w ciąży!

-

Dominika Gwit poinformowała dzisiaj fanów, za pomocą Instagrama, że spodziewa się dziecka. W poście wyznała, że długo czekała na odpowiedni moment aby podzielić się tą informacją.

Po występie w filie Katarzyny Rosłaniec ”Galerianki”, Dominice Gwit skutecznie udaje się utrzymywać pozycję w świecie show biznesu. Kobieta regularnie gra w teatrach, filmach i serialach. Do tego 34-latka jest aktywna w social mediach, zatem spełnia się w roli influencerki.

Instagram/ Dominika Gwit- Dunaszewska

Prócz licznych sukcesów zawodowych, Dominika może poszczycić się udanym życiem prywatnym. Aktorka od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z Wojciechem Dunaszewskim. Para stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu 2018 roku.

Obecnie Dominika poinformowała. że niebawem ich rodzina się powiększy. Dzisiaj kobieta obwieściła radosną nowinę za pomocą Instagrama. Państwo Dunaszewscy niebawem powitają na świecie swoją pierwszą pociechę.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni 💕 Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko❤️ Nasza radość nie zna granic🥰 Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa Za kilka miesięcy będziemy we troje💙

– napisała pod zdjęciem aktorka.

Instagram/ Dominika Gwit- Dunaszewska

Powyższym wpisem, gwiazda dała do zrozumienia, że ukrywała ciążę przez dłuższy okres czasu.

Tak, będziemy mieli dziecko. Dziś po wielu tygodniach dzielę się tym z wami. Jestem bardzo szczęśliwa

– dodała na InstaStories Dominika.

Przed ogłoszeniem radosnej nowiny, przyszła mama była aktywna jak zawsze – nie dawała żadnych oznak ciąży. Można jedynie zauważyć, że ostatnimi czasy aktorka wybierała luźniejsze i wzorzyste kreacje.

Gratulujemy i życzmy dużo zdrowa dla przyszłej mamy i maleństwa!

Instagram/ Dominika Gwit- Dunaszewska

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Dominika Gwit- Duszewska)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również