fbpx
Strona głównaPlotkiSylwia Bomba pokazała nowego partnera!

Sylwia Bomba pokazała nowego partnera!

-

Wygląda na to, że Sylwia Bomba ma nowego partnera. Wczoraj na swoim InstaStories pochwaliła się zdjęciem z nową sympatią, jednak mężczyzna nadal pozostaje anonimowy.

Sylwia Bomba, gwiazda programu TTV ”Gogglebox” przechodzi obecnie ciężkie chwile. Niedawno zmarł jej były partner i ojciec jej dziecka – Jacek Ochman. Mężczyzna po rozstaniu z Sylwią, zerwał z nią i Antosią wszelkie kontakty. Bomba wyznała, że na tę chwilę nie poinformowała córki o śmierci taty, przez co naraziła się na krytykę ze strony internautów. Wygląda na to, że celebrytka nie chce zmienić zdania i Antosi nie będzie na pogrzebie taty – ”W jej imieniu będę ja”, napisała kobieta na zakończenie dyskusji.

Instagram/ Sylwia Bomba

Na Facebooku Znicza Pruszków, którego mężczyzna był prezesem w latach 2016-2021, pojawił się nekrolog ze szczegółami pogrzebu. Ceremonia odbyła się dzisiaj o godzinie 12:00 w Markach. Na nekrologu widnieje informacja, o tym kto zawiadamia o pogrzebie, są to: mama, córki, syn, synowa oraz wnuczka.

Dzień przed pogrzebem, Sylwia udostępniła na InstaStories zdjęcie, jak jest wtulona w ramię tajemniczego ukochanego. Na fotce można zobaczyć połowę twarzy mężczyzny, który całuję Sylwię w skroń. Kadr jest tak ujęty, że nie widać wizerunku nowego partnera. W czerwcu kobieta podzieliła się z fanami, że w jej życiu pojawił się ktoś specjalny. Ponoć nowy wybranek jest starszy o kilka lat od celebrytki. Do tej pory nie ujawniła jednak tożsamości ukochanego.

Spokój. Wsparcie. Szczęście

– podpisała zdjęcie Bomba.

Instagram/ Sylwia Bomba

Wygląda na to, że Sylwia znalazła ukojenie i oddech od trudnych przeżyć minionych tygodni.

Instagram/ Sylwia Bomba
Instagram/ Sylwia Bomba

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Sylwia Bomba)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również