fbpx
Strona głównaPlotkiAgnieszka Włodarczyk o całkowitym poświęceniu się macierzyństwu. Żałuje?

Agnieszka Włodarczyk o całkowitym poświęceniu się macierzyństwu. Żałuje?

-

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami wyznaniem. Kobieta zdradziła jak macierzyństwo wpłynęło na jej życie.

Agnieszka Włodarczyk w ubiegłym roku została mamą po raz pierwszy. Od porodu aktorka publikuje w social mediach przemyślenia związane z macierzyństwem. Obecnie poruszyła temat czasu wolnego i życia towarzyskiego.

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

Syn Agnieszki Włodarczyk- Milan, wywrócił jej świat do góry nogami i stał się oczkiem w głowie kobiety. Odkąd aktorka została mamą, poświęciła się dziecku bez reszty. Agnieszka nie kryje, że mimo wszystko zdarza jej się marzyć o ciszy, spokoju i odpoczynku. Niedawno na Instagramie zdradziła, co lubi robić jak ma chwilę tylko dla siebie.

Kiedy ukochany idzie na trening, a mały zasypia, mam czas na słuchanie ciszy. Nie, nie słucham wtedy muzyki. Za dużo mam bodźców w ciągu dnia. Co chwilę coś trzeba, coś musisz. Kocham ciszę. Nie nadrabiam zaległości towarzyskich, nie dzwonię do nikogo. Jestem sama ze sobą i kocham ten stan

– napisała Włodarczyk.

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

Fanki Agnieszki również podzieliły się swoimi przemyśleniami w temacie macierzyństwa. Sekcję komentarzy zalała fala refleksji od internautów. Jedna z Pań napisała, ze odkąd została mamą, jej znajomi nie rozumieją dlaczego nie poświęca im tyle czasu co wcześniej.

Znajomi nie rozumieją, że nie oddzwaniam, jak już dziecko zaśnie i mam chwilę. Tę chwilę chcę mieć tylko dla siebie, nie dla innych.

Agnieszka postanowiła odpowiedzieć na powyższy komentarz:

Na mnie pewnie już połowa znajomych się poobrażała

– czytamy na Instagramie aktorki.

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

Nadopiekuńcza mama?

Jakiś czas temu na Instagramie Agnieszka napisała, że zrozumiała iż jest nadopiekuńcza w stosunku do swojego synka. Jednocześnie przyznała, że jej wizja macierzyństwa z okresu kiedy jeszcze była w ciąży, znacząco różni się od rzeczywistości. Także wtedy aktorka zetknęła się z ogromnym zrozumieniem ze strony internautek.

A Wy podzielacie zdanie Agnieszki?

 

Instagram/ Agnieszka Włodarczyk
Instagram/ Agnieszka Włodarczyk

 

 

Źródła/ Plotek, Instagram (Agnieszka Włodarczyk)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również