fbpx
Strona głównaPlotkiAlek Baron zostanie ojcem? Zaskakujące słowa muzyka!

Alek Baron zostanie ojcem? Zaskakujące słowa muzyka!

-

38-letni Alek Baron to muzyk zespołu Afromental i… łamacz kobiecych serc.

Jak do tej pory Alek Baron spotykał się z wieloma gwiazdami. Zaręczony był z Katarzyną Grabowską, następnie z Czariną Russell. Później był w związku z Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Jesienią 2021 r. poinformował, że teraz jego partnerką jest Sandra Kubicka (27 l.).

 

https://www.instagram.com/alekbaron/

 

Od tej pory zarówno Alek jak i Sandra „spamują” social media wzajemnymi czułościami i swoją miłością. Uznawani są więc za obecnie najgorętszą parę polskiego show biznesu.

 

W jednym z wywiadów Sandra Kubicka mówiła, że Alek daje jej „nadzieję” na to, że będą mieli dzieci. Teraz on sam zaskoczył wszystkich swoją deklaracją!

 

Jestem pewien, że będę świetnym rodzicem. Tak naprawdę nie mogę się doczekać tego momentu, że moje słowa pokryją się praktyką, nie tylko teorią*

– powiedział.

 

Przypomnijmy, że w listopadzie 2021 r. Sandra Kubicka pochwaliła się wynikiem USG. Okazało się, że modelka cierpi na zespół policystycznych jajników, co może też utrudniać zajście w ciążę. Na rzeczonym USG pokazała się owulacja. Być może więc para faktycznie zdecyduje się na dziecko…?

 

>>>Tiktokerka pokazała, jak wygląda życie w zbombardowanym mieście! (VIDEO)

 

*cyt. se.pl

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również