fbpx
Strona głównaPlotkiAleksandra Domańska wyjaśnia dlaczego tak nazwała syna!

Aleksandra Domańska wyjaśnia dlaczego tak nazwała syna!

-

Aleksandra Domańska postanowiła wyjaśnić sprawę imienia, które jest neutralne płciowo, jej dziecka. ”Ariel sam wybrał to imię i dał mi o tym znać” – mówi Domańska. Zaciekawieni?

Aleksandra Domańska to aktorka, o której zrobiło się głośniej po tym jak ujawniła imię syna. Kiedy urodziła swoje pierwsze dziecko, kilka miesięcy temu, jedyne co zdradziła w tej kwestii to fakt, że imię jest neutralne płciowo. Z biegiem czasu, wyszło na to, że syn Aleksandry nazywa się… Ariel.

Instagram/ Aleksandra Domańska

Wybrane przez aktorkę imię dla potomka, wywołało niemałe emocje wśród internautów. Dlatego właśnie, Ola na swoim InstaStories postanowiła opowiedzieć historię związaną z wyborem imienia dla jej dziecka, oraz dlaczego zdecydował się je nadać:

Wyjaśniłam, że wybrałam imię, które aktualnie jest gender neutral, ale oryginalnie, historycznie imię Ariel jest imieniem męskim. Co do wychowania gender neutral – nie znam się na tym i nie stosuję. Jeśli mój syneczek, dziedzic Ariel, zdecyduje sobie później inaczej – proszę bardzo

– wyjaśniła Ola.

Później opowiedziała dość szczegółową genezę pomysłu na imię Ariel dla synka:

Byłam sobie na Goa podczas jednej z moich samotnych podróży i ostatniego dnia nakupowałam bardzo dużo materiałów indyjskich – zaczęła. Poszłam na pocztę, żeby sobie je wysłać do domu, a przede mną stała zachwycająca para – mężczyzna i kobieta. On nadawał paczkę i musiał się podpisać. No i podpisał się… imieniem Ariel. Wtedy wszystko się zatrzęsło, po prostu zwaliło mnie z nóg. Uznałam to za absolutnie najpiękniejsze męskie imię na świecie

– opowiadała zachwycona Domańska.

Instagram/ Aleksandra Domańska

Na tym jednak nie zaprzestała. Mówiła także, że nie była to jednorazowa sytuacja z tym imieniem. Rok później miała miejsce podobna sytuacja, z tym, ze na weselu u przyjaciół kobiety. To właśnie tam kilkakrotnie usłyszała to imię – Ariel:

Więc Ariel, mój duszek najsłodszy na świecie, sam wybrał sobie to imię i dawał mi o tym znać

– podsumowała na zakończenie.

Jak Wam się podoba imię chłopca?

Instagram/ Aleksandra Domańska
Instagram/ Aleksandra Domańska

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Aleksandra Domańska)

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również