fbpx
Strona głównaPlotkiAnna Przybylska we wspomnieniach przyjaciółki Katarzyny Bujakiewicz

Anna Przybylska we wspomnieniach przyjaciółki Katarzyny Bujakiewicz

-

Katarzyna Bujakiewicz była bliską przyjaciółką zmarłej – Anny Przybylskiej. Kasia wspomina Anię w swoim poście na Instagramie. Wspólne zdjęcie opatrzyła wzruszającym wpisem.

Anna Przybylska był aktorką uwielbianą przez Polaków. W wyniku raka trzustki, kobieta zmarłą w wieku 35 lat. Osierociła trójkę dzieci, które miała ze związku z Jarosławem Bieniukiem.

Instagram/ Katarzyna Bujakiewicz

Niedługo ma mieć miejsce premiera filmu o życiu i twórczości Anny Przybylskiej. Dokument ma wejść do kin 7 października. Z tej okazji, Kasia Bujakiewicz, wieloletnia przyjaciółka zmarłej, wspomina ją na swoich social mediach.

Opowiedziałam o mojej frędziarskiej przygodzie z Anią. Frędziary – tak siebie nazywałyśmy. Z Anią życie było prostsze i piękniejsze. Nauczyła mnie luzu, radości z bycia tu i teraz, też cieszenia się z małych rzeczy… i tego , że dom musi pachnieć obiadem🙏 Kilometry wspólnych spacerów połączone z degustacją drożdżówek to była nasza poznańska codzienność.. Moje wspomnienie to zaledwie fragment wielkiej, pięknej opowieści o Ani, którą już 7 października będzie można zobaczyć w kinach w całej Polsce

– napisała Kasia przy wspólnym zdjęciu z Anną.

Instagram/ Katarzyna Bujakiewicz

Kasia zapewniła, że produkcja o Przybylskiej jest wyjątkowa i wzruszająca. Podobnie jak piosenka Sylwii Grzeszczak, którą napisała po śmierci aktorki.

Dzięki takim reżyserom jak Michał i Krystian powstała wzruszająca opowieść o Ani… Dziękuję Aniu za Twoją obecność w moim życiu.Wystarczy tylko żyćI wszystko pod rękąWystarczy tylko żyćCzy to nie jest piękne”Jak napisała Sylwia Grzeszczak po śmierci Ani

– dodała Bujakiewicz.

Pójdziecie do kin na premierę filmu o życiu Anny? Zapowiada się produkcja, która wyciśnie łzę z niejednego oka – zwłaszcza, że Przybylska była uwielbiana przez Polaków.

Instagram/ Katarzyna Bujakiewicz

 

Źródła/ Kozaczek, Instagram (Katarzyna Bujakiewicz)

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również