fbpx
Strona głównaPlotkiCórka Aleca Baldwina o swojej młodości ''Byłam zgwałcona i miałam aborcję w...

Córka Aleca Baldwina o swojej młodości ”Byłam zgwałcona i miałam aborcję w wieku 14 lat”

-

Ireland Baldwin, to 26-letnia modelka i córka znanego aktora – Aleca Baldwina. Kobieta wyznała jak wyglądało jej nastoletnie życie.

Ireland Baldwin, córka międzynarodowej gwiazdy kina (Alec Boldwin) przyznała, że dokonała w życiu dwóch aborcji. Jedną w wyniku gwałtu, drugą podczas jednego z jej związków.

Źródło/ Pinterest

Kobieta miała 14 lat, kiedy dokonała pierwszej aborcji. Modelka przyznała, że została zgwałcona jako nastoletnia dziewczyna, o czym nikomu nie powiedziała. Jej wersją zdarzeń, którą dzieliła się z innymi, było, że zaszła w ciąże z mężczyzną, z którym już nie jest związana.

Nie sądzę, aby każdy był odpowiedzialny za mówienie o tym, jeśli nie czuje się komfortowo

– wyznała Ireland.

Źródło/ Pinterest

Ireland o gwałcie i aborcji

Byliśmy razem bardzo nieszczęśliwi […] Jednak [partner] dał jasno do zrozumienia, że ​​nigdy nie chciał mieć dzieci ani małżeństwa – ledwo chciał być w poważnym związku […] Zdecydowałam się na aborcję, ponieważ dokładnie wiem, jak to jest urodzić się parze, która się nienawidzi

– otworzyła się na TikToku.

Rodzicami kobiety są Alec Baldwin i Kim Basinger. Para rozwiodła się gdy Ireland miała 7 lat. Rodzice kobiety, oraz rzecznicy Aleca i Kim nie odpowiedzieli na słowa Ireland, które opublikowała na TikToku.

Źródło/ Pinterest

Czy mogłam mieć to dziecko i oddać je do adopcji? Może. Może nie […] Ale wybór wychowywania dziecka bez własnego zabezpieczenia finansowego, bez kochającego i wspierającego partnera, to nie było dla mnie. Wybrałam siebie i wybrałabym mnie ponownie

– dodała modelka.

Myślicie, że na jej decyzje wpłynął rozwód rodziców? A może kobieta po prostu chce zrobić szum wokół swojej osoby?

Źródło/ Pinterest
Źródło/ Pinterest

 

Źródła/ Kozaczek, Pinterest

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również