fbpx
Strona głównaPlotkiDewastacja w ogrodzie Katarzyny Dowbor. Prezenterka załamana!

Dewastacja w ogrodzie Katarzyny Dowbor. Prezenterka załamana!

-

Katarzyna Dowbor mieszka na wsi, gdzie ma dom, ogród i stajnię. Obserwatorzy prowadzącej „Nasz Nowy Dom” wiedzą więc doskonale, jak bardzo jest przywiązana do swoich włości.

Dziennikarka najchętniej publikuje posty właśnie ze swojego domu lob ogrodu. Wyraźnie widać, że Katarzyna Dowbor bardzo dba o swoją posiadłość i lubi przebywać właśnie na terenie swoich włości. Często zamieszcza też zdjęcia z werandy czy altanki, gdzie w ciepłych miesiącach, razem z rodziną wspólnie biesiadują.

 

Dziś jednak spotkała ją bardzo przykra niespodzianka!

 

https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

 

Gdy dziś rano Katarzyna Dowbor wyszła do ogrodu, okazało się że, jej altana jest zdewastowana. Wszystko było poprzewracane, a dach leżał na ziemi.

 

Jak się okazało, nie była to jednak sprawka żadnego wandala, a… pogody.

 

https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

 

Z początkiem kwietnia wszystkich nas zaskoczył powrót zimy. Niestety obfite opady śniegu doprowadziły do tego, że altana Katarzyny Dowbor się zawaliła.

 

Tyle zostało z mojej altanki w ogrodzie. Po nocnych opadach mokrego śniegu rano zastałam taki widok. Wszystkie meble ogrodowe zniszczone, połamane grube bale podtrzymujące dach. ??
W nocy spadło prawie 30 centymetrów śniegu. Poranek zaczęłam od zagarniania go z dachu domu i stajni. Altanki nie zdążyłam niestety odśnieżyć. Ale i tak jestem szczęśliwa, że nie było pod nią nikogo z domowników – ludzi i zwierząt – i nie zawalił się dach nad stajnią.

– napisała dziennikarka.

 

Ostrzegła też swoich fanów, by dbali o regularne odśnieżanie. Jak się okazuje, nawet wiosną śnieg może spowodować poważne straty.

 

Zobacz też:

Jedziesz autostradą? Ten komunikat Cię zaskoczy!

 

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również