fbpx
Strona głównaPlotkiDoda zaczyna nowy rozdział swojego życia!

Doda zaczyna nowy rozdział swojego życia!

-

Doda zrywa z przeszłością i starym wizerunkiem! Z tej okazji przygotowuje płytę, która będzie nasycona symboliką. Piosenkarka zmieniła także imię.

Pod koniec ubiegłego miesiąca, Doda celebrowała 20-lecie swojej artystycznej działalności. Jej jubileuszowy koncert okazał się hitem podczas Polsat Super Hit Festiwal. Wydarzenie to obfitowało w niespodzianki – np. Rabczewska zaśpiewała na scenie z Justyną Steczkowską, z którą wiele lat miała konflikt. Wygląda na to, że to niejedyne zmiany  życiu artystki.

Instagram/ Doda

Zmiana imienia

Jesienią tego roku, będzie miała miejsce premiera nowego krążka Doroty. Do tej pory, kobieta nie zdradzi jakie będzie jej nowe imię. Nie tak dawno, Doda odebrała swój nowy dowód osobisty na którym nie widnieje już Dorota.

Nie chcę wracać do tego, co było. Mnie już tamten format i tamta wersja mnie i mojej twórczości bardzo wyeksploatowały psychicznie. Swoim jubileuszem całkowicie zamykam stary etap. Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego

– powiedziała Rabczewska w rozmowie z ”Super Express”.

Doda nie daje o sobie zapomnieć. Co rusz słychać o kolejnym nieudanym małżeństwie, kontrowersyjnych produkcjach czy wydarzeniach z życia kobiety. Myślicie, że nowa, już niedługo nie-Dorota, będzie mniej szumna niż dotychczas?

Jacy mężczyźni mają szansę u Dody?

Niedawno Doda wspomniała, że jedyne czego oczekuje od mężczyzny to ciepła, szacunku i wzajemnej miłości. Teraz zdradziła także, jakie aspekty wizualne u płci przeciwnej ją interesują. Okazało się, że kobieta gustuje w mężczyznach bez brody czy zarostu.

Jak myślicie, kogo następnego zobaczymy u boku gwiazdy? Może wraz z przyjściem jesieni Doda zaserwuje nam więcej niespodzianek niż płytę z nowym imieniem.

Instagram/ Doda
Instagram/ Doda

 

Źródła/ Plotek, Instagram (Doda)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również