fbpx
Strona głównaPlotkiDominika Tajner znowu zabójczo zakochana!?

Dominika Tajner znowu zabójczo zakochana!?

-

Dominika Tajner znów zakochana po uszy? Kobieta od jakiegoś czasu nie ukrywa, że znowu pokochała. Kobieta miała mieć zasadę, aby nie chwalić się kolejny związkiem, jednak najwyraźniej załamała dane sobie samej słowo.

Dominika Tajner jest córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Kobieta w swoim życiu nie miała szczęścia do mężczyzn i miłości. O kobiecie zrobiło się głośniej po ślubie z Michałem Wiśniewskim – para była w sobie zakochana na zabój.

Instagram/ Dominia Tajner

Oczywiście, małżeństwo Tejnerowej z Wiśniewskim, zakończyło się fiaskiem. Zaraz po tym hucznym rozstaniu, kobieta związała się z warszawskim biznesmenem, później z mężczyzną starszym o 20 lat, a jeszcze później z Adamem Witkowiakiem. To wszystko w niespełna 3 lata. Najwyraźniej kobieta nie poprzestała na tych podbojach miłosnych.

Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, dobrze wie, jak zadbać o kobietę

– mówiła Dominika w wywiadzie z tygodnikiem ”Na Żywo”.

Tejnerowa nie wytrzymała długo w swoim postanowieniu. Na jej Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z nową sympatią Dominiki – Mariuszem Wachem. Ostatnio kobieta opublikowała wspólne zdjęcie z wybrankiem i opatrzyła je wymownym opisem.

My ❤️❤️❤️ Te uśmiechy mówią wszystko 😃😃😃 #together #togetherforever #mariuszwach #narzeczony #góry #wisła #cienkow #beskidy #miłość #❤️ #razemnajlepiej

– napisała rozkochana Dominika.

Instagram/ Dominia Tajner

Kobieta w kwietniu tego roku przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, po trzech miesiącach znajomości.

Myślicie, że to miłość do grobowej deski?

Instagram/ Dominia Tajner

 

Źródła/ WP Gwiazdy, Instagram (Dominika Tajner)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również