fbpx
Strona głównaPlotkiGhislaine Maxwell skazana za sutenerstwo - wiemy gdzie odbędzie karę!

Ghislaine Maxwell skazana za sutenerstwo – wiemy gdzie odbędzie karę!

-

Ghislaine Maxwell, przyjaciółka księcia Andrzeja i współpracownica Jeffreya Epsteina, została skazana na 20 lat pozbawienia wolności. Wiadomo gdzie odbędzie wyrok.

Ghislaine Maxwell, w grudniu 2021 r. została skazana za handel ludźmi. Kilkumiesięczny proces obfitował w zeznania kobiet, które miały styczność z Ghislaine jako nastolatki. Kobieta miała zmuszać nastolatki do orgii dla Jeffreya Epsteina, oraz sama miała wykorzystywać je seksualnie i zastraszać.

Instagram/ Ghislaine Maxwell

Na wyrok trzeba było czekać bardzo długo. W końcu, 28 czerwca tego roku, skazano Maxwell na 20 lat pozbawienia wolności za przestępstwa na nieletnich. Zagraniczne media donoszą, że kobieta odbędzie karę w zakładzie karnym Danbury w Connecticut.

Właśnie to więzienie było inspiracją dla twórców serialu ”Orange Is the New Black”. Jest to placówka o niezaostrzonym rygorze. Ponoć więzienie to jest bardzo łagodne w porównaniu z innymi takimi placówkami. Ponoć skazana będzie mogła korzystać z boiska, zajęć muzycznych, ogrodnictwa, fitnessu i aerobiku. Wszystkie te udogodnienia załatwił jej prawnik – Justin Paperny. To jego specjalność – pracuje dla klientów majętnych, którzy zostali skazani na pozbawienie wolności i przygotowuje ich do funkcjonowania za kratami.

Zanim kobieta będzie mogła korzystać z tych uprzywilejowań, władze więzienia muszą ocenić czy Maxwell nie stanowi zagrożenia dla siebie i otoczenia.

Podczas trwania procesu, Maxwell skarżyła się na szczury i ochroniarzy, którzy mieli ją budzić co  minut – ponoć z obawy, że ta targnie się na swoje życie. Wspomnijmy, że Jeffrey Epstein odebrał sobie życie w celi, po skazaniu go za pedofilię.

Myślicie, że wyrok jest słuszny? A może za łagodny?

Instagram/ Ghislaine Maxwell
Instagram/ Ghislaine Maxwell

 

 

Źródła/ WP Gwiazdy, Instagram (Ghislaine Maxwell)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również