fbpx
Strona głównaPlotkiJoanna Opozda potrzebuje pomocy terapeuty?!

Joanna Opozda potrzebuje pomocy terapeuty?!

-

Ostatni wywiad z Joanną Opozdą ujawnił pewne rzeczy, o których do tej pory aktorka nie mówiła. Asia przyznała, że korzysta z pomocy specjalisty aby móc zacząć swoje życie od nowego rozdziału.

Życie Joanny Opozdy w ostatnich miesiącach nie było łatwe. Niespełna rok temu kobieta ślubowała z Antkiem Królikowskim miłość do grobowej deski. Zaraz po tym podniosłym wydarzeniu, para ogłosiła, że zostaną rodzicami.

Instagram/ Joanna Opozda

Okres ciąży nie był dobrym okresem dla Asi. Okazało się, że ciąża jest zagrożona. Zaleceniami lekarzy było leżenie i unikanie stresu. Niestety, życie nie pozostawiło miejsca na spokój w życiu aktorki. Na początku roku wyszła na jaw afera z ojcem Asi, który użył brono wobec rodziny aktorki i jej męża.

Kiedy już sytuacja z jej ojcem ucichła, pojawiły się kolejne powody do zmartwień. Kilka dni przed rozwiązaniem ciąży, światło dzienne ujrzał romans Królikowskiego. Antek zdradzał żonę z jej sąsiadką. Mężczyzna nie odebrał nawet żony i synka ze szpitala..

Wsparciem dla kobiety była rodzina. Ona sama zdecydowała się usunąć na chwilę z blasku fleszy. Ostatnio jednak wróciła do aktywności zawodowej i social mediów.

Instagram/ Joanna Opozda

W ostatnim wydaniu ”Z kobiecej strony”, możemy przeczytać wywiad z kobietą. Joasia przyznała, że wydarzenia z ostatnich miesięcy mocno odbiły się na jej stanie psychicznym i postanowiła udać się po pomoc do specjalisty.

Przede wszystkim przepracowuję swoje dzieciństwo. Sztywne schematy, według których funkcjonuję. Niespełnione potrzeby, które wykształciły u mnie poszczególne wzory zachowania. Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość, ostatnimi czasy dość mocno

– otworzyła się Opozda.

Aktorka przyznała, że zmagała się z depresją. Ta pogarszała się z każdym kolejnym wydarzeniem: zagrożoną ciążą i zdradą męża.

(…) Miałam w sobie poczucie winy, choć to nie ja powinnam się wstydzić

– opowiadała.

Asia przyznała, że do tej pory zwracała uwagę na mężczyzn, których w ogóle nie powinna brać pod uwagę. Wyznała też, że mimo przykrych doświadczeń, nadal ma wiarę w mężczyzn i z nadzieją patrzy w przyszłość. Chce zacząć owy rozdział życia. Ma dla kogo być silna – Vincent (syn) to jej oczko w głowie.

Życzymy Joasi radości i uśmiechu!

Instagram/ Joanna Opozda
Instagram/ Joanna Opozda

Źródła/ Pudelek, Instagram (Joanna Opozda)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również