fbpx
Strona głównaPlotkiKrzysztof Ibisz zostanie ojcem!

Krzysztof Ibisz zostanie ojcem!

-

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska od roku są małżeństwem. Ostatnio, za pomocą mediów społecznościowych, Krzysztof podzielił się ze światem radosną nowiną.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska, przez długi okres czasu ukrywali swój związek. Ich uczucie wyszło na jaw dopiero na chwilę przed ślubem, zatem ich miłość rozkwitała poza blaskiem reflektorów i mediów. Po sakramentalnym ”tak” para coraz częściej i chętniej dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. Krzysztof jest bardzo aktywny na Instagramie.

Instagram/ Krzysztof Ibisz

To właśnie za pomocą Instagrama, Ibisz podzielił się ze światem radosną nowiną. W niedzielę zamieścił wpis ze zdjęciem, z którego jasno wynika, że małżeństwo spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że Krzysztof ma 57 lat, a obecna wybranka jego serca 30.

Instagram/ Krzysztof Ibisz

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy

– pisze romantyczny Krzysztof.

Pod postem fani gratulują zakochanym i nie szczędzą pochwał oraz życzliwych życzeń. Z ciepłymi słowami przybyły także gwiazdy polskiego show biznesu, min.: Agnieszka Włodarczyk, Maciej Dowbor, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska i wielu innych.

Gratulacje  piękna wiadomość

Wspaniale  gratulacje!

Jaka miłość Zdrowia i spokoju dla Was

Gratulacje, Kochani! To będzie wspaniała przygoda

– piszą fani i celebryci pod postem Krzysztofa.

Dzieci

Joanna spodziewa się obecnie pierwszego dziecka. Jednak Krzysztof jest już ojcem, ma już dzieci z dwoma kobietami (poza Joasią). Z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, a syna Vincent jest owocem małżeństwa z Anną Nowak. Tak więc to będzie trzecie dziecko celebryty. Ciekawe czy tym razem będzie to córka, czy kolejny syn.

Jak myślicie, Krzysztof odnajdzie się w roli świeżo upieczonego taty?
Życzymy im wytrwałości i dołączamy się do gratulacji!

Instagram/ Krzysztof Ibisz
Instagram/ Krzysztof Ibisz

 

Źródło/ Pudelek, Instagram (Krzysztof Ibisz)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również