fbpx
Strona głównaPlotkiLena Katina wyszła za mąż! Dawna piosenkarka z t.A.T.u jest z milionerem

Lena Katina wyszła za mąż! Dawna piosenkarka z t.A.T.u jest z milionerem

-

Lena Katina, była członkini duetu t.A.T.u, który tworzyła z Julią Wołkową, po raz drugi została mężatką. Radosną nowiną podzieliła się za pomocą Instagrama. Jej wybrankiem jest rosyjski milioner.

Zespół t.A.T.u podbijał serca na całym świecie, ponad 20 lat temu. Po kilku hitach, które są znane po dziś dzień, kobiety postanowiły kontynuować kariery osobno. Pomysł ten nie należą do najlepszych. Julia przeszłą metamorfozę i próbowała sił w polityce. Lena pozostała przy swoim atrybucie – radych włosach i kontynuowała karierę solo. Grono jej fanów jednak znacząco się zmniejszyło.

Zdjęcie/ Pinterest

Obecnie obie Panie czasami pojawiają się w mediach międzynarodowych, jednak nie wygląda na to aby ich drogi miały się ponownie spleść.

Życie prywatne rudowłosej Leny

W życiu Katiny sporo się dzieje. Jak donoszą zagraniczne portale, kobieta po raz drugi wyszła za mąż. Jej ukochany jest miliarderem z branży technologicznej – Dmitrij Spiridonow.

Na początku ubiegłego miesiąca, Lena pochwaliła się zaręczynami na Instagramie. Jak widać szybkie tempo ich nie opuszcza i kobieta właśnie oznajmiła światu, że ą już ”po słowie”.

No cóż… Znowu jestem mężatką. Wciąż nie mogę w to uwierzyć… Kocham cię, Dimitrij

–  napisała szczęśliwa Lena.

Instagram/ Lena Katina

Dmitrij to drugi mąż kobiety. Wcześniej Lena była żoną Saszy Kuzmanowickiego, muzyka słoweńskiego pochodzenia. Byłe małżeństwo ma razem syna.  Para rozwiodła się w 2019 roku. Związek z milionerem, Katina ujawniła dopiero w 2021 roku.

Życzymy zakochanej parze dużo szczęścia na owej drodze życia.

Myślicie, że Młoda Para pasuje do siebie?

Instagram/ Lena Katina
Instagram/ Lena Katina
Instagram/ Lena Katina
Instagram/ Lena Katina

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Lena Katina), Pinterest

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również