fbpx
Strona głównaWiadomościPłacz i bezsilność. Bohosiewicz przyznała się do depresji!

Płacz i bezsilność. Bohosiewicz przyznała się do depresji!

-

31-letnia Maja Bohosiewicz to aktorka i właścicielka marki Le Collet. Prywatnie żona Tomasza Kwaśniewskiego i mama dwójki dzieci – Zacharego i Leonii.

Maja Bohosiewicz prowadzi luksusowy tryb życia. Sporo podróżuje, do pomocy ma nianię, a niedawno z całą rodziną przeprowadziła się do Dubaju. Codziennie zamieszcza relacje na instagramie i z tego, co mówi wynika, że na pracę poświęca tylko kilka godzin dziennie. Pozostała część, to odbieranie dzieci ze szkoły i różne rozrywki.

 

Wydaje się, że jest to życie godne zazdrości. Tymczasem wczoraj – 23 lutego, gdy przypadał Światowy Dzień Walki z Depresją – aktorka przyznała się do tej choroby.

 

https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

Mierzyła się z bezsennością, poczuciem zagrożenia i bezsilnością:

 

Dziwne, że dziewczyna która ma wszystko, wydawać by się mogło nie może spać, sufituje do świtu, budzi się przerażona, wydaje jej się, że wszyscy przeciwko niej spiskują, wpada w gniew, nie umie się skoncentrować, przerastają ją problemy, aż dochodzi do momentu w którym nalanie wody do wazonu staje się wyzwaniem, wejściem na Mount Everest i finalnie łkając pada na ziemie bo nie da rady. Tak, tak – to moja historia.

 

Dalej Maja przyznała, że chodziła do psychiatry i musiała brać leki. Aktorka zachęca do tego, by nie wstydzić się choroby i sięgać po pomoc specjalistów.

 

>>>Karolina Korwin-Piotrowska drwi z krytyki: „Jeszcze raz dziękuje”

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również