fbpx
Strona głównaPlotkiMałgorzata Rozenek opowiedziała o więzi z byłym mężem!

Małgorzata Rozenek opowiedziała o więzi z byłym mężem!

-

Małgorzata Rozenek wyznała, jaka więź łączy ją z byłym mężem- Jackiem Rozenkiem. Otworzyła się także w kwestii jego książki.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna na mediach społecznościowych i dba o to żeby ciągle o niej mówiono. Razem z Radosławem Majdanem mają synka i tworzą jedną z najpopularniejszych par show biznesu. Wcześniej jednak, Małgosia była żoną Jacka Rozenka z którym ma dwóch synów.

Instagram/ Jacek Rozenek

Byli małżonkowie po dziś dzień utrzymają dobre relacje, między innymi ze względu na dzieci. W rozmowie z Jastrząb Post, Gosia opowiedziała o ich relacji i o tym, co uważa o książce Jacka.

O relacji eks-małżonków

Jacek Rozenek wydał książkę o udarze mózgu, który przeszedł –  ”Padnij powstań – Życie po udarze”. Niedawno Małgosia promowała ją na swoim Instagramie, czym udowodniła ich ciepłe relacje. Teraz o łączących ich stosunkach, opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

To jest tak, że my rozstając się, kierowaliśmy się dobrem naszych synów, i to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Wszystko co robimy, robimy z myślą o nich. Cieszę się, że Jacek potrafi przekuwać tragiczne momenty swojego życia w cenną lekcję nie tylko dla siebie, nie tylko dla naszych synów, ale również dla innych. Ta książka jest bardzo merytoryczna nie tylko pod względem emocji, które są zawarte w tym opisie, jak wyglądało to wszystko, ale też jest merytoryczna dla ewentualnych pacjentów, którzy przechodzą przez tę chorobę i ta książka na pewno może być wsparciem, więc cieszę się, że ojciec moich dzieci zrobił coś takiego, a ja mogę go w tym wspierać

– mówiła Gosia.

Rozenkowa zaznaczyła także, że Jacek może zawsze na nią liczyć, także przy promocji książki. Wspomniała także, że o post promujący, nie prosił ją Rozenek, a ich syn Stanisław. Nota bene, to właśnie on jest autorem okładkowego zdjęcia.

Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan

Myślicie, że polskie gwizdy powinni brać przykład z tej pary?

Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan

 

Źródła/ Plotek, Instagram (Jacek Rozenek, Małgorzat Rozenek- Majdan)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również