fbpx
Strona głównaPlotkiMałgorzata Rozenek wspiera byłego męża

Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża

-

Jacek Rozenek wydał książkę opisującą swoje doświadczenia po udarze mózgu. Małgorzata Rozenek promuje książkę byłego męża na swoim Instagramie.

Zanim Małgosia stała się szczęśliwą żoną i matką dziecka Radosława Majdana, była wcześniej dwukrotnie mężatką. Pierwszego męża miała już za czasów studiów, jednak związek szybko się zakończył. Drugim mężem celebrytki był Jacek Rozenek. Para ma razem dwóch synów. Pomimo rozstania, Jacek i Małgosia pozostają w dobrych stosunkach. Na Instagramie Pani Rozenek, widnieje dowód na ich zażyłą (mimo rozstania) relację. Celebrytka na swoich mediach społecznościowych promuje książkę swojego eks.

Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan

Wspierająca Małgosia

Na Instagramie Gosi możemy znaleźć mnóstwo zdjęć, filmików i relacji. Kobieta chętnie dzieli się swoim życiem i jest aktywna w sieci. Ostatnio Rozenkowa zamieściła zdjęcie, w którym pozuje z książką swojego byłego męża ”Padnij, powstań. Życie po udarze”. W książce tej, Jacek Rozenek opisuje swoje doświadczenia z 2019 roku – udar mózgu. Do zdjęć, Małgorzata dodała wylewny opis:

”Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie.”  Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To nie tylko emocjonalny, ale i dzięki rozmowom z ekspertami, merytoryczny opis tej choroby. Współpraca przy jej pisaniu z Sergiuszem Pinkwartem nadała jej tempo i lekkość, mimo ciężaru tematu. Ta książka pokazuje, też jak ulotne potrafi być życie…Warto przeczytać 👍 @padnijpowstan.pl

– napisała Gosia.

Dodała także, że zdjęcie z okładki jest dziełem ich syna Stanisława.

Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan

Pod tym postem było mnóstwo ciepłych i wspierających komentarzy, co rzadko się zdarza w mediach społecznościowych Gosi. Fani byli jednoznacznie zafascynowani postawą kobiety.

Mimo rozstania, para po dziś dzień utrzymuje ciepłe stosunki, ze względu na wspólny szacunek oraz dzieci. Małgosia wykazała się empatią wobec byłego męża także w trakcie choroby – wspierała go duchowo, mentalnie, a także finansowo.

Trzeba przyznać, że Państwo Rozenek, mają mnóstwo klasy wobec swojego rozstania i relacji po rozwodzie.

Instagram/ Jacek Rozenek

 

Źródła/ Plotek, Instagram (Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek- Majdan)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również