fbpx
Strona głównaPlotkiMałgosia Socha pokazała męża i syna!

Małgosia Socha pokazała męża i syna!

-

Małgorzata Socha to jedna z gwiazd, która chroni swojej prywatności. Na swoich social mediach chwali się głównie pracą. Zdarzają się posty z rodziną, jednak kobieta nie pokazuje ich twarzy.

Małgosia Socha to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych aktorek polskiego show biznesu. Kobieta występuje w kilku serialach zatem ma na głowie jednocześnie kilka projektów. Mimo zainteresowania mediów jej życiem, kobieta strzeże prywatności. Z okazji Dnia Ojca zrobiła jednak wyjątek i wrzuciła zdjęcie męża z synkiem.

Instagram/ Małgosia Socha

Małgosia jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym ma troje dzieci – dwie córeczki i synka. Z okazji wczorajszego Dnia Ojca, kobieta wrzuciła zdjęcie męża z synem. Wygląda na to, że fotka byłą zrobiona tuż po narodzinach chłopca.

Najlepsi ojcowie, jakich znam! Kochani tatusiowie, najlepsze życzenia w dniu waszego święta! Kochajcie i rozpieszczajcie swoje dzieci każdego dnia! – napisała aktorka.

– napisała pod zdjęciem.

Instagram/ Małgosia Socha

Do tego, Małgosia wrzuciła kilka ujęć z przeszłości, gdzie widzimy ją w towarzystwie taty i brata.

Instagram/ Małgosia Socha

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych i ciepłych komentarzy. Niektórzy internauci, dostrzegli nawet podobieństwo wśród wszystkich członków rodziny.

Wszyscy podobni do siebie, młody tata jak brat i mąż, jak przez kalkę

Jaka podobna do taty

–  stwierdziły fanki Małgosi.

Widzicie podobieństwo?

Instagram/ Małgosia Socha

Źródła/ Plotek, Instagram (Małgorzata Socha)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również