fbpx
Strona głównaPlotkiPaństwo Wiśniewscy na wakacjach. Zakochani po uszy?

Państwo Wiśniewscy na wakacjach. Zakochani po uszy?

-

Michał Wiśniewski wraz ze swoją obecną żoną – Polą Wiśniewską, przebywa na Malcie. Małżeństwo regularnie relacjonuje na mediach społecznościowych swój urlop. Wstawiają zdjęcia ale także filmiki.

Michał Wiśniewski jest mężem Poli od przeszło dwóch lat. Kobieta jest jego piątą małżonką i jak na razie nie wygląda na to, aby był zainteresowany małżeństwem numer sześć. Para wydaje się wieść bajkowe życie zakochanych. Małżeństwo dba o to, aby nie pozostawić fanom pola do domysłów i publikują zdjęcia pełne miłości, ze swojego życia.

Instagram/ Michał Wiśniewski

Państwo Wiśniewscy regularnie relacjonują swój pobyt na wyspie. Na InstaStories możemy zobaczyć filmik z ich wspólnego rejsu łódką. Ich Instagramowe profile obfitują także w fotki, na których para przytula się i całuje.  W pewnym momencie, Michał postanowił pokazać światu swoją żonę, w całej okazałości.

Na InstaStories Wiśniewskiego, trafił filmik, na którym Pola przechadza się w majtkach od kostiumu i koszulce z nazwiskiem męża. Sądząc po zbliżeniach na jej pośladki, muzyk musi być zachwycony figurą swojej wybranki.

Instagram/ Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska – kim jest piąta żona wokalisty ”Ich Troje”?

Michał Wiśniewski poznał Polę przez aplikację randkową. Para nie traciła czasu i szybko uwili wspólne gniazdko. Było to niespełna rok po rozstaniu Wiśniewskiego z Dominiką Tejner. Obecni Państwo Wiśniewscy wychowują synka Falco Amadeusa. Pola ma także czworo dzieci z poprzedniego związku. Nie wspominając o licznej gromadce z poprzednich małżeństw Michała. Pola pasjonuje się fotografią.

Myślicie, że Michał w końcu znalazł ”tę jedyną”, czy może wkrótce poznanym żonę numer sześć?

Niemniej życzymy im szczęścia i wytrwałości.

Instagram/ Michał Wiśniewski

 

 

Źródła/ Plotek, Instagram (Michał Wiśniewski)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również