fbpx
Strona głównaWiadomościRosjanie podrobili McDonalds`a. Aż zbiera na wymioty

Rosjanie podrobili McDonalds`a. Aż zbiera na wymioty

-

Po bojkocie ze strony Zachodu i wycofaniu się z Rosji restauracji McDonald`s, Rosjanie otworzyli własne lokale, które miały imitować amerykańskiego giganta. Restauracje okazały się niewypałem.

Nowe-stare restauracje od samego początku miały pod górkę. Po zamazaniu starego logotypu trzeba było wymyślić nowy. Okazało się, że to, co wymyślono, bardzo przypomina logotyp portugalskiej marki karmy dla zwierząt domowych.

Lokale pod nazwą „Wkusno – i toczka”, czyli „Smacznie – i kropka”, aczkolwiek wielu Rosjan tłumaczy to sobie inaczej – „Jedz i milcz”, oferowały to samo, co McDonalds, czyli frytki, hamburgery i napoje gazowane. Nawet opakowania używane w lokalach są bardzo podobne do tych z McDonaldsa. O ile jednak zapasy coca-coli pozwalają serwować klientom napoje z prawdziwego zdarzenia, to już z bułkami jest duży problem. Sosy też pozostawiają wiele do życzenia. Rosyjska firma korzysta bowiem z resztek, które zostały po Amerykanach.

Spleśniałe bułki

Szybko okazało się, że nie tak łatwo dorównać amerykańskiemu gigantowi. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać, co serwuje się w sieci „Wkusno – i toczka”. Zawrotna karierę robi zdjęcie, które pokazuje bułkę pokrytą pleśnią.

„Ludzie masowo publikują zdjęcia bułek z pleśnią. Nie spodziewali się niczego innego” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również