fbpx
Strona głównaPlotkiRoznegliżowana Aleksandra Żebrowska eksponuje ciążowe krągłości i śmieszkuje z męża!

Roznegliżowana Aleksandra Żebrowska eksponuje ciążowe krągłości i śmieszkuje z męża!

-

Aleksandra Żebrowska jest żoną aktora – Michała Żebrowskiego. Małżeństwo oczekuje czwartego dziecka. Para, a zwłaszcza Aleksandra, znana jest z poczucia humoru i nietuzinkowego prowadzenia swoich mediów społecznościowych.

Aleksandra i Michał niedługo przywitają na świecie kolejnego potomka. Obecnie para ma już trójkę synów. Ola znana jest z ukazywania realistycznego i nieidealnego macierzyństwa. Kobieta aktywnie prowadzi social media, w których pokazuje swoją codzienność i przygotowania do porodu. Małżeństwo ma dość luźny stosunek do nagości, a ciąże i rodzicielstwo pokazują w szczerym, aż do bólu, wydaniu.

Instagram/ Aleksandra Żebrowska

Od początku czwartej ciąży, Aleksandra regularnie zdaje relacje z jej przebiegu na Instagramie. Obecnie, kobieta jest blisko rozwiązania. Do tej pory jednak nie wiadomo czy ich synowie: Franciszek, Henryk i Feliks, będą mieli brata czy siostrę. Mimo zaawansowanej ciąży, pary nie opuszcza poczucie humoru, co udowodnili ostatnim postem na Instagramie Oli.

Roznegliżowana ciężarna

Ostatnie zdjęcie na Instagramie Żebrowskiej ukazuje ciążowe krągłości kobiety, w roznegliżowanym wydaniu. Ola pozuje w samej bieliźnie i to w plenerze. Kobieta obejmuje męża, który jest w lekarskim kitlu – oczywiście chodzi o jego rolę w serialu ”Na dobre i na złe”. Przebranie męża kobieta podsumowała w humorystyczny sposób:

Lekarz prowadzący #CzegoOnNiePotrafi #ŁysyZBrazzers

– napisała żartobliwie Aleksandra.

Instagram/ Aleksandra Żebrowska

Internauci jak zwykle docenili jej dowcip i pod postem pojawiła się fala ciepłych słów uznania.

Aleksandra jest bardzo lubianą Influencerką, właśnie dzięki poczuciu humoru i pokazywania, chwilami brutalnej, rzeczywistości. Na Instagramie Żebrowską obserwuje 268 tysięcy fanów. Jej posty i zdjęcia wywołują sensację, jednak ze znaczącą przewagą pozytywnego odbioru.

A Wy co sądzicie o Państwie Żebrowskich? Doceniacie ich poczucie humoru i realistyczne prowadzenia social mediów?

Instagram/ Aleksandra Żebrowska
Instagram/ Aleksandra Żebrowska

Źródła/ Pudelek, Instagram (Aleksandra Żebrowska)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również