fbpx
Strona głównaPlotkiSandra Kubicka na wakacjach bez Barona! ZOBACZ daczego!

Sandra Kubicka na wakacjach bez Barona! ZOBACZ daczego!

-

Sandra Kubicka, obecnie bawi się na wakacjach bez Barona. Jeden z obserwatorów zapytał ją o powód. Co odpowiedziała Sandra?

Wkrótce minie rok, odkąd Baron i Kubicka zaczęli się spotykać. Nie od razu chwalili się swoim uczuciem publicznie. Kilka miesięcy ukrywali swój związek przed mediami. To, że są parą ujawnili jesienią ubiegłego roku. Od tamtej pory ochoczo dzielą się swoja wspólną codziennością w social mediach.

Instagram/ Sandra Kubicka

Odkąd modelka i muzyk nie ukrywają związku, muszą mierzyć się ze sporą dawką negatywnych komentarzy i opinii. Wielu internautów uważa, że para po prostu do siebie nie pasuje. Internetowa społeczność twierdzi, że to chwilowa fascynacja aniżeli głębokie uczucie. Argumentują to bujną przeszłością muzyka. Baron miał w przeszłości sporo kobiet u swego boku.

Jakby tego było mało, Sandra jest stale wypytywana przez dziennikarzy o ostatnią, byłą partnerkę Barona – Blankę Lipińską. Kubicka przyznała, że męczy już ją ten temat i ciągłe wyciąganie rzeczy sprzed kilku lat.

Sandra Kubicka na wakacjach

Na Instagramie kobiety możemy zauważy że jest ona na Ibizie, lecz nie z Baronem, a ze swoją przyjaciółką. Nieobecność ukochanego u boku Sandry, pchnęła jednego z fanów do pytania, czy Kubicka jest znowu singielką.

Nie. Mężuś jest w domu. To dziewczęca wyprawa

– odpowiedziała fanowi Sandra.

Myślicie, że to faktycznie damski wypad, czy może do ich związku wkradł się kryzys?

Wielu fanów obstawiało, że Sandra jest nie pierwszą i nieostatnią ”miłością” kochliwego muzyka. Zgadzacie się z tym? Uważacie, że to początek, wróżonego im, końca?

Instagram/ Sandra Kubicka
Instagram/ Sandra Kubicka
Instagram/ Sandra Kubicka

 

Źródła/ WP Gwiazdy, Instagram (Sandra Kubicka)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również