fbpx
Strona głównaPlotkiTego zachowania kobiet mężczyźni NIENAWIDZĄ!

Tego zachowania kobiet mężczyźni NIENAWIDZĄ!

-

Od zawsze istnieje ”wojna płci”. Powstało wiele porad, mitów i wskazówek, jak kobiety i mężczyźni powinni się zachowywać w stosunku do płci przeciwnej. Teraz, przedstawimy listę kobiecych cech, które drażnią mężczyzn.

Często czytamy artykuły, które mówią nam, jak mamy się zachowywać w danych okolicznościach, kiedy mamy do czynienia z osobnikiem płci przeciwnej. Tym razem, przedstawiamy listę jak się NIE zachowywać – czyli czego mężczyźni nie znoszą w zachowaniu kobiet.

Źródło/ Pinterest

Poniżej zachowania, które irytują naszych Panów:

Wytykanie błędów z przeszłości

Mężczyźni nie cierpią, kiedy kobiety robią im awanturę o coś, co miało miejsce kilka lat temu. Nie potrafią oni zrozumieć, co ma na celu takie zachowanie – przecież nie doprowadzi o do niczego dobrego.

Wieczne narzekanie na swój wygląd

Dla faceta, jego kobieta jest naj- najpiękniejsza, najcudowniejsza, najmądrzejsza na świecie! Dlatego właśnie wybrał ją, spośród innych kobiet. Ciągłe narzekanie na swój wygląd, wyprowadza Panów z równowagi.

Bezpodstawna złośliwość wobec innych… kobiet

Mężczyźni nie cierpią, kiedy kobiety obrażają i obgadują inną dziewczynę. Z reguły Panie, ochoczo komentują wygląd drugiej kobiety z zazdrości. Nie szczędzą wtedy przykrych epitetów. Nie rób tego przy swoim mężczyźnie, bo to nie stawia Cię w najlepszym świetle.

Oczekiwanie, że ”on” potrafi czytać w myślach

Zamiast obrażać się, że on nie spełnił Twoich oczekiwań, lub zachował się inaczej niż oczekiwałaś, powiedz mu o co Ci chodzi. Mówienie wprost zdecydowanie jest lepsze niż sławetne ”domyśl się”. Mężczyźni lubią jasne, proste przekazy, a nie zawiłe wskazówki bądź ich całkowity brak.

Wyolbrzymianie

Permanentny pesymizm i ciągłe narzekanie sprawiają, że Twój partner nie ma ochoty na nic. Robienie z igły widły, też niesamowicie drażni płeć męską. Staraj się widzieć wszytsko w bardziej optymistyczny sposób i częściej ”wkładaj różowe okulary”. Twój facet na pewno to doceni.

Dodalibyście coś jeszcze do tej listy? Jak myślicie, jaka jest lista wad facetów?

Źródło/ Pinterest

 

Źródła/ Papilot, Pinterest

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również