fbpx
Strona głównaWiadomościTo ona jest "pijaczką jedną"? Nie cichną spekulacje

To ona jest „pijaczką jedną”? Nie cichną spekulacje

-

Po głośnej wypowiedzi posła Pawła Kukiza o „pijaczce jednej”, która ma partnera polityka, cały Internet zastanawia się, kimże jest kobieta, o której Kukiz tak brzydko się wyraził. Pewnym tropem może być decyzja redaktorów naczelnych „Faktu” i Onetu.

Przypomnijmy. Słynący z gorącej głowy Paweł Kukiz nie wytrzymał ciśnienia i w rozmowie z Robertem Mazurkiem wypalił, że dziennikarka, która nazwała go sprzedawczykiem jest pijaczką. Nie ujawnił nazwiska dziennikarki, ale powiedział, że jej partnerem życiowym jest polityk. Po tych słowach pół Warszawy wiedziało o kogo chodzi, bowiem dziennikarka specjalnie nie ukrywała swojego związku z politykiem opozycji, ale w Internecie rozgorzała gorąca dyskusja. Wielu internautów zastanawiało się, o jaką dziennikarkę chodzi.

Agnieszka Burzyńska zawieszona

Pewnym tropem w rozwikłaniu tej zagadki może być decyzja redaktorów naczelnych „Faktu” i Onetu, którzy zawiesili Agnieszkę Burzyńska za „potencjalny konflikt interesów”. Burzyńska została zawieszona do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności. Redaktorzy naczelni zażądali od Burzyńskiej pełnej transparentności.

Burzyńska reaguje

Agnieszka Burzyńska skomentowała całą sprawę krótkim wpisem w mediach społecznościowych. „Jeśli chodzi o konflikt interesów? Wszystkie rozmowy są w internecie” – napisała na Twitterze.

Sprawa zawieszenia dziennikarki przejęła Pawła Kukiza, który natychmiast zareagował. Poseł napisał, że nie wymienił nazwiska. A wszyscy, którzy twierdzą, że mówił o Burzyńskiej szerzą tylko plotki.

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również