fbpx
Strona głównaPlotkiZusje mocno pobita! Pokazuje jak wygląda ponad tydzień po walce!

Zusje mocno pobita! Pokazuje jak wygląda ponad tydzień po walce!

-

Starcie Zusje i freak-fighterką Lil Masti, dobyła się 4 czerwca. Pewna siebie Kamila zosyała zmasakrowana przez Lil Masti. Oczywiście Zusje przegrała walkę w oktagonie. Teraz, na swoim InstaStories pokazuje jak wygląda na kilka dni po walce.

Na Ergo Arenie w Gdańsku, odbyła się gala High League. Wydarzenie to miało miejsce 4 czerwca. Gala okazał się fiaskiem , po tym jak pseudokibice zaczęli się awanturować. W konsekwencji doszło do starcia i gala została zakończona wcześniej niż planowano.

Instagram/ Zusje

Jedną z walk ego wieczoru, była pomiędzy Zsuje a Lil Masti. Aniela Bogusz, czyli Lil Masti, słynie z freak-fightów, w których wiedzie prym. Zdobyła nawet pas FAME MMA, jednak został jej on odebrany przez skandal. Zusje, czyli Kamila Smogulecka, słynie z podnoszenia swojej poprzeczki, przez podejmowanie kolejnych wyzwań. Tym razem się nie udało. Bojowe nastawienie i pewność siebie zawiodły Kamilę. Została ona wręcz zmasakrowana przez Anielę.

Twarz Kamili wygląda nieciekawie i to kilkanaście dni po walce! Kobieta z ringu schodziła bardzo opuchnięta i zalana krwią. Ciężko było ją rozpoznać. Patocelebrytka musiała jechać do szpitala, ponieważ obrażenia były tak silne.

Instagram/ Zusje
Instagram/ Zusje

Relacja Zusje

10 dni po walce, na Instagramie Zusje można było zobaczyć relację. Dziewczyna tłumaczy, że zdecydowała się na to starcie dla pieniędzy, ponieważ chciała kupić mieszkanie. To wlanie na tym InstaStories mogliśmy zobaczyć, jak Kamila wygląda kilka dni po walce.

To była walka o spełnienie mojego największego marzenia – mieszkania. (…) w swoją wygraną wierzyłam tak, jak w to, że to mieszkanie będzie kiedyś moje. Jak widać, nie można mieć wszystkiego. Bez tej wiary chyba bym nie wyszła do oktagonu

– zwierzyła się kobieta.

Kamila powiedziała także, że na szczęście z jej twarzą jest lepiej niż przewidywano w diagnozach. Kobieta zapewnia, że obrażenia twarzy szybko miną, musi tylko odpoczywać i wróci do siebie.

Myślicie, że warto płacić taką cenę za marzenia? Kamila nie miała innego sposobu na zakup mieszkania?

Instagram/ Zusje
Instagram/ Zusje

 

Źródło/ Pudelek, Instagram (Zusje)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również