fbpx
Strona głównaWiadomościDebiut na giełdzie - Dr Irena Eris już wkrótce wejdzie do GPW

Debiut na giełdzie – Dr Irena Eris już wkrótce wejdzie do GPW

-

Dr Irena Eris prawdopodobnie wejdzie na Giełdę Papierów Wartościowych. Okazuje się, że spółka złożyła specjalny prospekt do Komisji Nadzoru Finansowego, ponieważ chce zadebiutować na giełdzie. Dodatkowo firma planuje otwarcie nowego hotelu. 

Dr Irena Eris – rodzinna firma i znana marka

Dr Irena Eris to polska marka, założona w 1983 roku przez Irenę Eris oraz jej męża. Siedziba spółki znajduje się w Piasecznie, natomiast w Krynicy Zdrój zlokalizowany jest hotel ze SPA marki. Przez lata Dr Irena Eris wypracowała własną strategię biznesową i szerokie portfolio produktów. Prezes zarządu spółki, Paweł Orfinger, wskazuje na to, że firma jest rodzinna, jednak znana nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Z produktów kosmetycznych pochodzi około 81% przychodów przedsiębiorstwa. Niedługo ma rozpocząć się budowa nowego hotelu marki, tym razem w Świnoujściu. Dodatkowo firma chce rozszerzyć swoje linie produktowe i dodać zupełnie nowe kosmetyki do oferty. Co ciekawe 40 lat temu, w czasie otwarcia przedsiębiorstwa, marka produkowała tylko jeden krem, natomiast obecnie można wybierać z szerokiej gamy produktów. Marka prowadzi dzisiaj także trzy hotele ze SPA, sieć salonów kosmetycznych oraz centrum badawczo-rozwojowe.

Debiut na GPW

Firma Dr Irena Eris złożyła prospekt do Komisji Nadzoru Finansowego, jednak jest to dopiero pierwszy krok w drodze ku Giełdzie Papierów Wartościowych. Konkretne decyzje i dalsze działania będą znane dopiero za kilka miesięcy. Wiadomo jednak, że przedsiębiorstwo ma konkretny plan rozwojowy, a jednym z jego elementów jest debiut na giełdzie. Ma być to dalszy krok ku globalnemu rozwojowi marki, znanej z wielu produktów kosmetycznych.

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również