fbpx
Strona głównaPlotkiGdzie NIE poznawać mężczyzn? ZOBACZ!

Gdzie NIE poznawać mężczyzn? ZOBACZ!

-

W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo możliwości na poznanie drugiej osoby.  Internet, social media i aplikacje randkowe, zdecydowanie ułatwiają pierwszy kontakt. Mimo tych wszystkich udogodnień, nadal wiele osób ma problem ze znalezieniem drugiej połówki.

W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, istnieje sporo problemów na temat związków. Ghosting, spotykanie się z kilkoma osobami jedocześnie czy umawianie na niezobowiązujące spotkania, to masowe zjawiska naszych czasów. Gdzie zatem NIE szukać partnera, jeśli interesuje nas poważny związek?

Źródło/ Pinterest

Poniżej przedstawiamy listę 6 miejsc, w których należy unikać poznawania mężczyzn (według serwisu allwomenstalk.com).

Bar

Głośna muzyka, tłumy, lejący się alkohol i panujący nieład. W tych okolicznościach ciężko o rozmowę i romantyczne tło.

Ślub

Podobno, na ślubach wielu kawalerów rozgląda się za pannami tylko w jednym celu. Kobiety po ”obrazku” świeżo upieczonego małżeństwa, to łatwy kąsek dla podrywaczy.

Aplikacje randkowe

Nie jest niemożliwe poznanie kogoś na poważnie w takich aplikacjach. Jednak większość z Panów liczy tylko na jednorazową przygodę, aniżeli o stworzeniu czegoś a dłuższą metę.

Biuro

Romans z kolegą z biura, podwładnym czy szefem – to może wydawać się ekscytujący. Wyobraź sobie jednak atmosferę w pracy po rozstaniu – nieciekawie, prawda? Poza tym, chcesz spędzać z partnerem 24 godziny na dobę?

Pogrzeb

Poznawanie kogoś, kiedy jesteś w rozsypce po stracie bliskiej osoby nie jest dobrym pomysłem. W dodatku to trochę dziwne, flirtowanie w takich okolicznościach..

Męskie wyjście

Podrywanie mężczyzny podczas jego męskiego wypadu, daje małą szansę na wyłowienie ”tego jedynego”. W takich okolicznościach Panowie chcą się tylko ”rozerwać”.

Pamiętaj, że to nie jest sztywna lista której musisz się trzymać. W każdej regule jest wyjątek. Być może znajdziesz miłość życia w najmniej oczekiwanym miejscu.

Dopisalibyście coś do tej listy? A może nie wierzycie w takie zestawienia?

Źródło/ Pinterest

 

Źródła/ Papilot, Pinterest

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również