fbpx
Strona głównaPlotki''Gogglebox''. Big Boy opublikował nagie zdjęcie na... sedesie!

”Gogglebox”. Big Boy opublikował nagie zdjęcie na… sedesie!

-

Mateusz Borkowski od wielu lat jest uczestnikiem program TTV ”Gogglebox. Przed telewizorem”.  Big Boy zdobył uznanie dzięki swojej ogromnej metamorfozie. Mężczyzna schudł ponad 170 kg. Z sezonu na sezon, mężczyzna chudł na oczach widzów.

Big Boy występuje na kanapie, wraz ze swoimi dwoma kolegami. Mateusz zyskał uznanie widzów dzięki poczuciu humoru i dystansu do swojej osoby. Teraz jednak Borkowski wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, które wstrząsnęło i zaskoczyło grono jego fanów.

Instagram/ Mateusz BigBoy Borkowski

Mateusz Borkowski, nie kryje się z tym, jak wygląda jego ciało po tak dużym ubytku na wadze. Kiedyś wstawił zdjęcie z plaży, pod którym ludzie gratulowali mu sukcesu oraz odwagi pokazania ciała bez filtra. Tym razem, Mateusz wprawił internautów w osłupienie. Mężczyzna zamieścił nagie zdjęcie, na sedesie na którym rozmawia, przez telefon. Najwyraźniej celebryta nie lubi tracić czasu..

Pamiętaj, czas to pieniądz. Szanuj i w żadnym razie go nie trać.

– napisał Big Boy pod zdjęciem.

Instagram/ Mateusz BigBoy Borkowski

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. O dziwo, fani docenili specyficzne poczucie humoru mężczyzny.

Padłam. Przyznaję, zrobiłeś mi dzień.

Król na tronie. Ważne sprawy to każde miejsce jest dobre na ich załatwienie. Załatwić można wszystko w tym samym czasie. Uszanowanie, prezesie.

Oj, żebyś tylko nie zaczął nowego trendu na Instagramie.

– komentowali fani.

Borkowski od razu przyznał, że spektakularny efekt utraty wagi osiągnął dzięki operacji zmniejszenia żołądka. Podkreśla jednak, że wprowadził na stałe zdrowe nawyk żywieniowe i dawkę treningów. Mężczyzna przyznaje, że chudnięcie to decyzja na całe życie, a nie tylko chwilowy etap.

Instagram/ Mateusz BigBoy Borkowski
Instagram/ Mateusz BigBoy Borkowski
Instagram/ Mateusz BigBoy Borkowski

 

 

Źródło/ Pudelek, Instagram (Mateusz BigBoy Borkowski)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również